4 komentāri

Meiteņu grupa ”Carnelian” skatītājiem atstāj bezrūpīgu, vieglu un pozitīvu iespaidu. Tieši tāpēc šova vērotāji meitenēm izvēlējušies Mārtiņa Freimaņa dziesmu ”Zvaigžņu kabarē”, kā arī Sindijas Lauperes dziesmu ”Girls just wanna have fun”. Vai skolniecēm izdosies arī sestajā tiešraidē saglabāt šo vieglumu, kuru visi no viņām sagaida?

Mārtiņa Freimaņa radītās dziesmas ir tautā iemīļotas. Populārākajām vairums no mums zina vārdus. Tāpēc tas ir riskants solis, izvēlēties, ko tik īpašu, visiem zināmu un mīlētu.

Meiteņu izpildītais ”Zvaigžņu kabarē” izraisīja lielas ovācijas zālē un bija daudzi, kuri ļāvās dziesmas burvībai un izpildīja hītu kopā ar dziedātājām.

Reinis Sējāns paziņo, ka ”Carnelian” dziedāšanas laikā valdījis liels bardaks, priekšnesums nav bijis izstrādāts līdz galam. Vairākām dziedātājām bijis grūti dziedāt zemās notis un Reinis klausoties jutis meitenēm līdzi.

Arī Aija Auškāpa atzina, ka Reinim taisnība. ”Carnelian” priekšnesums nav bijis viņas mīļākā interpretācija par kādu no Mārtiņa Freimaņa dziesmām.

Kā Carnelian apvieno skolu ar piedalīšanos X Faktorā?

Kā otro dziesmu ”Carnelian” izpildīja jautro, pozitīvo, dzīvespriecīgo dziesmu ”Girls just wanna have fun”.

Meitenes dziedāja, dejoja, smaidīja un uzlādēja ikvienu zālē un pie ekrāniem esošo ar enerģiju un pozitīvismu.

TOP komentāri

 • andis
  +12 +10 -2

  andis

  Lūdzu vērtēt sniegumu, nevis iedziļināties nesenos un senākos notikumos saistībā ar grupu "Tumsa"! Tajā vakarā, kad Baritoni dziedāja dziesmu vislielākajā saistībā ar Valtera aiziešanu arī radīja ļoti lielu spiedienu raidījumam.
 • Anonīms
  0 0 0

  Anonīms

  Tu esi stulbs vai kā? Viņas nav tada vecuma kā tu tāpec nevajag skatīties pec sevis
 • Leiks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!