”Carnelian” sajūsmina žūriju un pašu Olgu Rajecku ar viņas leģendārās dziesmas izpildījumu

5 komentāri
”Carnelian” sajūsmina žūriju un pašu Olgu Rajecku ar viņas leģendārās dziesmas izpildījumu
TOMS NORDE, SKATIES

Jaukās ”Carnelian” dīvu naktī priecē ar vienu dziesmu no mūsu pašu estrādes lielākās zvaigznes Olgas Rajeckas vācelītes, bet otrā meiteņu izvēlētā dziesma ir atgriešanās pie country mūzikas, kas viņām tik lieliski piestāv!

”Carnelian” ar dziesmu izvēli šķiet trāpījušas desmitniekā. Jaunajām skaistulēm perfekti piestāv Rajeckas ”Kad man vairs nebūs 16”, bet Shania Twain ”That don’t impress me much” būs kā medusmaize tiem, kurus pirmajos raidījumos uzrunāja meiteņu ieturētais country stiliņš.

Bet ko teiks žūrija?

Kā pirmo meitenes izpilda ”Kad man vairs nebūs 16”, uz skatuves šūpojoties šūpolēs. ”Ļoti labs koncerta sākums!” meitenes novērtēja Reinis Sējāns, un pārējie viņam piekrita.

Zālē baudīt koncertu bija ieradusies pati Rajecka un, spriežot pēc mākslinieces smaida un ovācijām dziesmas laikā un pēc tās, viņai ”Carnelian” versija par savu dziesmu patika daudz labāk, nekā kādas citas zvaigznes izpildījums pagājušonedēļ.

Kā otrais meiteņu balsīs skanēja Shania Twain ”That don’t impress me much” , ko papildināja lieliska sadejošanās ar puišiem.

Arī šis numurs tika slavēts – žūrija apstiprina, ka ”Carnelian” dziesmas izvēlējušās vienkārši perfekti!

5 komentāri