“Carnelian” dalībniece Anna Patrīcija Karele bauda brīvdienas Arābu Emirātos

4 komentāri
“Carnelian” dalībniece Anna Patrīcija Karele bauda brīvdienas Arābu Emirātos
INSTAGRAM

Grupas ”Carnelian” dalībniece Anna Patrīcija Karele Jauno gadu un atlikušās skolēnu brīvdienas pavada ģimenes ceļojumā Arābu Emirātos. Dziedātāja atpūšas no mācībām, ”X Faktora” slodzes un vienkārši bauda apkārt esošo kultūru un dabas skaistumu.

Fotogrāfijas no skaistā ceļojuma Anna publisko sociālajos tīklos un izrāda atbalstītājiem savu brīvdienu īpašākos momentus un Arābu Emirātu vietas, kas visvairāk palikušas atmiņā.

Vairākas fotogrāfijas tapušas pie šeiha Zaida mošejas, kura ir lielākā Abū Dabī esošā mošeja un trešā lielākā mošeja pasaulē.

Mošeja tiek uzskatīta par Abū Dabī simbolu, un tūristi īpaši iecienījuši pie mošejas fotografēties naktīs, kad, pateicoties zilajām gaismām ūdenī, novērojams spožs “spogulis”.

Neizpalika bez pasaulē augstākā debesskrāpja apskatīšanas. “Burj Khalifa” tornis ir 28 metrus augsts un piesaista tūristu uzmanību no visas pasaules.

Kas gan par viesošanos Arābu Emirātos bez kāpšanas kamieļa mugurā un traukšanos pa tuksnesi. Anna devās šajā piedzīvojumā kopā ar māsu un labprāt vēroja saulrietu uz viena kamieļa ar radinieci.

Arī Jaunais gads sagaidītu siltajā Abū Dabī, baudot atsvaidzinošus kokteiļus, krasi atšķirīgo kultūru. Tā kā janvāra sākumā ir skolēnu brīvdienas Anna nesteidzas atgriezties dzimtenē, bet bauda saules starus un uzkrāj D vitamīnu Latvijas saltajai ziemai.

4 komentāri