Ar īpaši iespaidīgu numuru ”X Faktora” trešajā tiešraidē pārsteidza ”Baritoni”. Puiši, dziedot Roja Orbisona ”Pretty Woman”, nolaidās no skatuves augšas. Kā Skaties.lv atklāj puiši – tik viegli tas nav vedies, jo dažiem no viņiem ir bailes no augstuma.

6 komentāri

6 komentāri

 • Tālavietis
 • ieva

  ieva

  Es nezinu kas jums ir bet man personīgi "Baritonu" priekšnesums šķita ļoti labs tik laba dziesmas izvēle āā cik viņi nodziedāja labi vienīgais kas man nepatika (no priekšnesuma) ir viņu krāsainās zeķes!!!
 • andis

  andis

  Šoreiz Baritoni bija pārāk aizķērušies ar to diētas šovu un līdz ar to ar vokālo priekšnesumu un skatuvisko tēlu bija krietni noslīdējuši. Skatuviskais tēls bija pārāk liels traucēklis ieklausīties vokālajā sniegumā, ar kuru tomēr šonedēļ vienkārši nekas nebija darīts.
  Varbūt pat bija pelnījuši padziedāt vēl vienu dziesmu šoreiz.
  Ceru, ka nākošajā raidījumā būs k-kas darīts vairāk pie priekšnesuma.
  Un tomēr: Vēlu veiksmi!
 • :(

  :(

  Viņi parādīja tādu "deju priekšnesumu" un tik "taisnu dziedājumu", ka man kā skatītājam arī trīcēja kājas un bija cerība, ka viņi tiks izbalsoti...
  • Piekrītu

   Piekrītu

   Baritoni ir nekādi, turklāt dziedātāji ar lielu skatuvisko pieredzi un piedalīšanos šovos. X faktors ir vieta jaunajiem talantiem, nevis jau 10 gadus zināmiem.
   • Mikus

    Mikus

    Tieši tā! Kauns par šo provinciālosma atbalstīšanu. :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!