6 komentāri

Ar īpaši iespaidīgu numuru ”X Faktora” trešajā tiešraidē pārsteidza ”Baritoni”. Puiši, dziedot Roja Orbisona ”Pretty Woman”, nolaidās no skatuves augšas. Kā Skaties.lv atklāj puiši – tik viegli tas nav vedies, jo dažiem no viņiem ir bailes no augstuma.

”Man šis bija īpašs pārbaudījums, jo man tiešām ir bail no augstuma. Tajā brīdī, tur augšā karājoties, sēžot tikai uz tās platformiņas, zini kā – nedaudz iestājas viegla panika. Panika varbūt ne, bet kaut kas saraujas,” Skaties.lv atklāj ”Baritonu” dalībnieks Ingars.

Video, kurā redzams ”Baritonu” ekstrēmais uznāciens, noskaties TE!

Puisis gan uzsver, ka tas bijis iespaidīgi, un viņam bijis prieks pārvarēt savas bailes, turklāt vēl tiešraidē, visas Latvijas priekšā.

Arī Mārtiņš piebilst, ka piekrīt grupas biedram – tas tiešām bijis pārbaudījums! ”Man liekas, visiem čaļiem trīcēja kājas,” smejas Mārtiņš, uz ko Artūrs gan steidz piebilst, ka viņam nekas netrīcējis, kā nekā puisis ikdienā rosās kā ugunsdzēsējs un piedzīvojis ne šādas vien ekstrēmas situācijas.

Kā var jau pačukstēt puiši, arī nākamā nedēļa viņiem būs milzīgs izaicinājums. Kāpēc? Skaties video!

TOP komentāri

 • andis
  +7 +2 -5

  andis

  Šoreiz Baritoni bija pārāk aizķērušies ar to diētas šovu un līdz ar to ar vokālo priekšnesumu un skatuvisko tēlu bija krietni noslīdējuši. Skatuviskais tēls bija pārāk liels traucēklis ieklausīties vokālajā sniegumā, ar kuru tomēr šonedēļ vienkārši nekas nebija darīts.
  Varbūt pat bija pelnījuši padziedāt vēl vienu dziesmu šoreiz.
  Ceru, ka nākošajā raidījumā būs k-kas darīts vairāk pie priekšnesuma.
  Un tomēr: Vēlu veiksmi!
 • Tālavietis
 • ieva
  0 0 0

  ieva

  Es nezinu kas jums ir bet man personīgi "Baritonu" priekšnesums šķita ļoti labs tik laba dziesmas izvēle āā cik viņi nodziedāja labi vienīgais kas man nepatika (no priekšnesuma) ir viņu krāsainās zeķes!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!