Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Dziedošo talantu šovs “X Faktors” jau pavisam drīz – pirmais raidījums gaidāms 3. septembrī. Uz to pieteicās vairāk nekā 1000 cilvēku no visas Latvijas un ne tikai, un viņu vidū arī sabiedrībā zināmi cilvēki. Viens no tiem bija kanāla TV3 raidījuma “Bez Tabu” žurnālists Ēriks Palkavnieks.

“”X Faktors” ir iespēja, kura noteikti ir jāizmanto, ja tāda tiek dota,” savu dalību pasaulē slavenajā televīzijas šova atlasē skaidro žurnālists, kuru eksaminēja par raidījuma vadītāju ieceltais dziedātājs Markus Riva. Viņš izpildīja visiem tik labi zināmo Reja Čārlza superhitu “Hit the Road Jack”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tādai izdevībai nedrīkst paiet garām. Es kādu laiciņu domāju par to – piedalīties vai nē, un nevarēja rast atbildi uz jautājumu, kāpēc ne!” par sevi stāsta Palkavnieks. Viņš uzskata, ka būtu sevi šaustījis pēc tam, ja nebūtu vismaz pamēģinājis. “Es ilgi sevi mocītu, kāpēc to neizdarīju!” atzīst viņš.

Foto: Palkavnieks žūrijas loceklim Markum Rivam izpilda “Hit the Road Jack”

Žurnālists, kurš brīvajā laikā nodarbojas gan ar improvizāciju, gan mūziku, nenoliedz, ka mērķis nav tikai piedalīties. “Protams, ka ne! Mērķis ir uzvarēt! Piedalīties var dušā un citās vietās, kur līdz šim tas ir darīts. Ja tu ej uz konkursu, jebkurš cilvēks sev uzstāda mērķi. Tāpat kā mūsu hokeja komanda,” tā Ēriks.

Lai gan daudzi viņu asociē tieši ar TV seju, ar mūziku viņš nodarbojas vēl krietni senāk, jo jau astoņu gadu vecumā iestājies Siguldas mūzikas skolā, un to pie malas nav metis līdz pat šai dienai. “Tas viss tad attīstījies līdz ar grupas izveidošanu, ar kuru dziedam ballītes, korporatīvajos pasākumos utt.”

Ēriks atzīst, ka viņa dzīves sapnis saistās tieši ar mūziku, kas tad arī kalpo par galveno iemeslu, kāpēc pieteicies šovam.

Video: intervija uzreiz pēc atlases ar žurnālistu Ēriku Palkavnieku