”Būt trīs bērnu mammai ir forši un liels gods.” Elīna Gluzunova raksturo savas atvases
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova ir lepna trīs bērnu māmiņa. Mūziķe atrod laiku gan bērniem, gan vīram, gan radošajām izpausmēm. Elīna raksturo savas atvases.

Sociālajā tīklā ”Facebook” Elīna publiskojusi ierakstu, kurā raksturo visus trīs bērnus, iezīmējot ģimenes hierarhiju.

Vienā no Rīgas viesnīcām Elīna Gluzunova piedzīvo nepatīkamu incidentu

”Māsa mums ir barvede. Kā auns – ietiepīga, taču gribētos teikt, ka cīnās kā lauvene par savu vietu dzīvē, arī par vietu ģimenē. Viņa nekad nav vainojama nedarbos, viņai vienmēr ir taisnība, un visam jānotiek pēc viņas prāta,” Anabellu raksturo Elīna.

Elīna piebilst, ka Anabella prot mānīties, bet ne tik veikli, lai vecāki to nepamanītu. Reizēm mūziķes meita speciāli dara pāri vidējam brālim, bet, lai tētis nerātos, saka, ka tas bijis nejauši.

”Viņa stipri mīl mūs visus, bet tētis viņai ir mīļāks. Viņš meitas kaprīzēm izdabā krietni vairāk nekā es,” smejas Elīna.

Par Anabellu Elīna saka, ka meita ir īsta ”ciema slota”, nav būtiski došanās uz veikalu, koncerta apmeklējums vai vienkārša ciemošanās – viņai tur ir jābūt! Tas arī ir iemesls, kāpēc ģimene teju visur iet pilnā sastāvā!

”Anabella, kā jau meitene, dievina pucēties un fotografēties. Spožākais viņas teiciens – man nekad nebūs bērnu! Nākotnē viņa būšot ārste,” meitas raksturojumu nobeidz Elīna.

Runājot par Lukasu, Elīna saka, kopš viņa atgriezusies no slimnīcas ar mazulīti, Lukass ir stipri izmainījies, palicis nopietns un pieaudzis.

”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kardināli mainījusi matu sakārtojumu

”Lukass ir ”mammītis”. Māsas apbižots viņš vienmēr skrien pie manis un sūdzas. Reizēm sūdzas nepatiesi, jo grib tikt pažēlots. No vienas puses tik mīļi, no otras – nedaudz kaitinoši,” tā Elīna.

Dēlu māmiņa raksturo kā ļoti jauku un neslēpj, ka dēlam patīk mīļoties, tieši ģimenē, jo ar apkārtējiem ir ļoti piesardzīgs un ieturēts.

Lukass Elīnai ir kā eņģelītis, kurš piedzimis pēc vectēva aiziešanas. Domājams, tāpēc viņa uz dēlu raugās “citām acīm”. Tas neesot tāpēc, ka puisēnu viņa mīlētu stiprāk, bet tāpēc, ka opītis pret visiem bija labs un gādīgs.

”Velku paralēles. Bijušas reizes, kad Lukass pienāk pie manis un apsedz kājiņas ar segu, samīļo. Zinu, ka tas nāk no sirds un viņam pretī nevajag neko vairāk kā tikai apskāvienu. Viņam ir maz prasību, viņš nav izvēlīgs. Viņš ir laimes luteklis, vienmēr smaida un praktiski vienmēr ir priecīgs,” priecājas Elīna.

”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kļuvusi par māmiņu

Elīna domā, ka pastarītis vēl vēderā būdams saprata, ka šajā dzīvē nāksies ”daudz turēt”, tāpēc jau kā mazulis ir ļoti pacietīgs.

Tomass dodas mammai līdzi pucēties, koncertēt, viņi kopā ceļas un kopā dodas pie miera.

”Tomasu esmu iesaukusi par kukulīti un par piena muti. Viņš daudz ēd. Viņi ar Lukasu ir ļoti līdzīgi, it īpaši bērnības bildēs. Mums ar mazuli priekšā daudz piedzīvojumu. Praktiski visu laiku būsim kopā, tāpēc centīšos uzmanību sadalīt pēc iespējas brālīgāk un visu brīvo laiku pavadīšu ar ģimeni,” nākotnes plānos dalās Elīna.

Laikā, kad aiz loga klejo “Covid-19” bums, Elīna aicina padomāt un salikt “domas pa plauktiņiem”.

Mūziķe uzskata, ka ikdienas steigā daudz ko palaižam garām, nepamanām, bet tagad ir laiks visam!

”Būt trīs bērnu mammai ir forši un arī patiesi liels gods! Esiet atbildīgi! Saudzējiet savus bērnus, sevi pašus! Mēs izķepurosimies un drīz šo situāciju atcerēsimies kā ļaunu murgu! Veselību!” nobeidz Elīna.