80 komentāri

Šovs “X Faktors” ar katru nedēļu tuvojas savai kulminācijai – lielajam fināla raidījumam, kas norisināsies 3. decembrī. Bet līdz tam vēl nedaudz jāuzgaida, jo priekšā vēl daži raidījumi. Šovakar šovu pameta uzreiz divi dalībnieki, un tie bija Lauris Bergmanis, kā arī “Koukie band”.

Šoreiz kanāla TV3 skatītāji bija liecinieki tam, kā pirmo reizi “X Faktoru” atstāja uzreiz divi dalībnieki. Viens no viņiem, kurš telefona balsojumā saņēma vismazāk balsu, uzreiz pameta šovu, un tas bija Lauris Bergmanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamie divi, kuri saņēma vismazāk balsu, izpildīja glābējdziesmu. Par izdzīvošanu “X Faktorā” pirmo reizi cīnījās kāds no Reiņa Sējāna padotajiem, un tie bija “Koukie band”, kuri šodien uzstājās bez viena sava dalībnieka.

Taču tas Gustavam Melbārdim netraucēja būt kopā ar saviem biedriem uz skatuves, pateicoties “Facetime” funkcijai. Kopīgi visi jaunieši izpildīja Frenka Sinatras dziesmu “My Way”.

Viņiem pretī stājās Aijas Auškāpas grupas dalībniece Adriana Miglāne, kura izpildīja Antras Stafeckas dziesmu “Vētra nāk”.

Tā kā pirmo reizi drošībā bija Intara Busuļa komandas pārstāvji, tieši viņam piederēja gala vārds.

TOP komentāri

 • Sabīne Krastiņa
 • Vērotājs
  +75 +67 -8

  Vērotājs

  Arī mani apmierina rezultāti, bet nākamreiz, lūdzu, kopīgiem spēkiem mājās sūtām "Hypnotic", labi? ;)
 • Ninele Leleviča
  +62 +59 -3

  Ninele Leleviča

  Sen jau laiks bija šķirties no grupām tikai negodīgās balsošanas dēļ.Kā var grupas konkurēt ar individuālu solistu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!