13 komentāri

Par ”X Faktora” sestās tiešraides romantiskāko numuru kļuva Didža Meldera versija par Eda Šīrana hitu ”Perfect”. Pēc dziesmas izpildes, protams, radās jautājums, vai mākslinieks šo dziesmu veltījis kādam īpašam cilvēkam. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, vai Didža, kurš, šovam sākoties, vēl bija brīvs puisis, sirsniņā iekritusi kāda īpaša meitene.

Didzim, dziesmu gatavojot, viņa mentors Reinis Sējāns samulsināja puisi ar jautājumu, kam tad romantiskā dziesma tiks veltīta. Kad pēc dziesmas izpildes šova vadītājs Markus Riva atkārtoja šo jautājumu, Didzis jau bija drosmīgāks, atklājot, ka ”šis cilvēks zina, ka šo dziesmu es veltīju”.

Interesanti, mūziķis, sākot dalību ”X Faktorā”, neslēpa, ka ir brīvs vīrietis. Skaties.lv jautāts, vai viņa attiecību statusa maiņa saistīta ar dalību šovā un vai sirsniņā nav iekritusi kāda no fanēm, Didzis izplūst smieklos un mazliet samulst. Puisis, mazliet apdomājies, skaidro, ka attiecībā uz savu privāto dzīvi vēlas atstāt intrigu.

”Attiecībā uz savu otro pusīti nevēlos neko konkretizēt. Vai esmu attiecībās? Kas to lai zina,” smejas Didzis.

Puisis gan uzsver, ka neatkarīgi no tā, kāds ir vai būs viņa attiecību statuss, viņš allaž priecāsies saņemt mīļus uzmanības apliecinājumus no faniem, kas viņa gadījumā nozīmē īpaši kuplu skaitu dāmu.

”Atbalstītāji man var droši sūtīt vēstules, un es ļoti priecājos tās saņemt. Nekādas attiecības to nekad neietekmēs,” par dāmu uzmanības apliecinājumiem priecīgs Didzis.

TOP komentāri

  • Annija
  • andis
    +14 +14 0

    andis

    Nesaprotu kāpēc ir pacelta diskusija par Didža Meldera privāto dzīvi! Mēs varam diskutēt par Viņa skatuvisko darbību, bet to jau neietekmē Viņa privātā dzīve. Tas nozīmē, ka Jums interesē ko rakstīs dzeltenajā presē,nevis Didža darbība uz skatuves. Un tas parāda cik cilvēki ir banāli.
  • hmm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!