3 komentāri
Brīnumaini! ”Radio trio” vakara priekšnesuma laikā uz skatuves gaidāms sniegputenis
F64

Grupa ”Radio trio” jau ir pārsteigusi šova ”X Faktors” skatītājus ar dejām, lieliskiem vokāliem, emocionalitāti, nu pienākusi kārta sniegam! Trio numura laikā uz skatuves snigs sniegs.

Svētdienas, 2. decembra, vakarā ”X Faktora” dalībnieki izpildīs skatītāju izvēlētas dziesmas. Lai izceltu dziesmu ziņojumus tiek izmantoti dažādi palīglīdzekļi, ”Radio trio” vienai no dziesmām izvēlējušās sniegu!

Ideja par sniegu dziedātājām radās, iespaidojoties no pirmā sniega, kas atnesis īstu svētku sajūtu. Un rada maģiskumu adventes laikā.

”To sajūtu, kad ārā ir sals un logus rotā leduspuķes, lēni krīt lielas sniega pārslas, bet mājās ir silts, deg sveces, smaržo pēc mandarīniem un kopā ar mīļajiem var sasildīties ar mīlestību un siltām sarunām,” īsi pēc mēģinājuma priekšnesuma ideju skaidro ”Radio trio”.

Uz skatuves krītošais sniegs dziedātājām uzbur ļoti maģisku sajūtu un uz mirkli aizmirstas, ka viņas stāv prožektoru gaismās, kameru priekšā.

”Aicinām šovakar doties sniegpārsliņu pasakā kopā ar mums,” purinot ārā sniegu no matiem aicina ”Radio trio”.

Nepalaid garām! ”Radio trio” un četri citi ”X Faktora” dalībnieki kāps uz skatuves, lai priecētu ar skatītāju izvēlētiem hītiem jau 20.00!

Vienam nāksies spēli pamest, atrodoties soļa attālumā no pusfināla.

Atbalsti savējo!

Vēlies vērot koncertu klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!