”Bija attiecības, kas izjuka un tagad vietā ir atrasts, kāds labāks.” Loreta Klibiķe bijušās attiecības iztirzās dziesmā

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
”Bija attiecības, kas izjuka un tagad vietā ir atrasts, kāds labāks.” Loreta Klibiķe bijušās attiecības iztirzās dziesmā
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja Loreta Klibiķe neslēpj, ka ”X Faktors” viņai liek sevi ”salauzt” un parāda, ka eksistē kritika, eksistē emociju izteikšana caur kustību un deju. Mūziķe apgūst jaunas lietas un veido sevi kā dziedātāju no jauna, nometot visu lieko, bet paņemot vajadzīgo. Otrajā šova tiešraidē Loreta pārsteigs ar emocionālu dziesmu, kas būs veltīta kādam puisim no viņas pagātnes.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Loreta pastāsta, ka 2-3 reizes nedēļā notiek vokālie mēģinājumi un arī mēģinājums ar grupu, viss tiek sīki un smalki izdziedāts un izdomāts, ko pamainīt.

”Veselība pirmajā vietā!” Loreta Klibiķe zaudē 50 kilogramus liekā svara un atgriežas uz ”X Faktora” skatuves

Šova dalībniece mēģina arī saviem spēkiem, sākot jau ar dziedāšanu automašīnā. Viņa savā nodabā dzied, izanalizē mūzikas ekspertu pateikto.

”Mājās stāvu pie spoguļa ar matu lakas pudeli rokās, izliekos, ka tas ir mikrofons un dziedu. Katru dienu minimums 40 minūtes tā pavadu, ilgākais bija 2.5 stundas no vietas konstanti dziedot,” mēģinājumu procesu analizē Loreta.

Loreta šogad uzsākusi mācības un atzīst, ka ir diezgan bailīgi pirmajā kursā, pirmajā semestrī tik daudz izlaist lekcijas. Neskatoties uz visu, viņa cenšas skolas darbus izdarīt laicīgi, neko neiekavēt, pārbaudes darbus nokārtot termiņā.

Kā grūtāko dziedātāja nosauc lekciju kavēšanu, jo nedzird pasniedzēju teikto, bet redz tikai ievietotās prezentācijas. Tas bieži vien apgrūtina vielas saprašanu. Loreta apzinās, ka visu, ko iekavēs – otrajā kursā atgūs ar uzviju.

”Mācības notiek attālināti – man paveicās, tāpēc no Ventspils esmu atpakaļ mājās Tīnūžos. Intars Busulis zvanīja uz manu skolu un sarunāja, ka varēšu kādu laiku studēt attālināti. Ļoti sirsnīgi no viņa puses,” smaida Loreta.

Mūziķe priecājas, ka skola ir pretimnākoša un atbalsta viņu. Loreta jūt lielu atbalstu no vadības, kursa biedriem un vecāko kursu kolēģiem. Par dziedātāju īkšķus tur skolas padome, aicinot apkārtējos balsot. Ventspilī Loreta atgriezīsies pēc ”X Faktora”.

Otrajā tiešraidē Loreta izpildīs Bruno Marsa dziesmu ”When I was your man” un pārsteigs ar noslēpumainību, emocijām un veltījumu kādam no savas pagātnes.

”Gan jau, ka cilvēks sapratīs, ka dziesma veltīta viņam. Bija attiecības, kas izjuka un tagad vietā ir atrasts, kāds labāks. Esmu attiecībās, kuras ne pret ko nemainītu, to arī emocionāli ielikšu dziedājumā,” tā Loreta.

Skatītājiem Loreta vēlas teikt, ka nevajag sevi “iesprostot” attiecībās, ja ir kaut mazākās šaubas par tām. Nevajag “iesprostot” sevi kādā dzīves situācijā, ja nejūties komfortabli. Protams, nevar justies arī pārāk ērti vai padoties pie pirmajiem šķēršļiem, bet, ja ilgāku laiku ir sajūta, ka nav tas, ko vajag, ir jāpamet viss un jāmeklē jaunas iespējas, kas atnāks, kad būs īstais laiks.

”Par priekšnesumu esmu pārliecināta uz visiem 120%. Dziesma stāsta ne tikai par attiecībām ar puisi, bet arī par draugiem, kuri vairs nav manā dzīvē, viss kopā lika izvēlēties dziesmu. Ikviens no mums ir bijis situācijā, kad viens aiziet, bet atnāk kāds cits,” smaida Loreta.

Loreta aizdomājas, ka varbūt no sevis ir uztaisījusi tādu diezgan noskumušu, “pelēcīgu” cilvēku, bet tāda nav dzīvē, viņa ir mazais saules stariņš, kuram pārsvarā sejā ir smaids.

Viņa, iespējams, to ir mēģinājusi paslēpt, jo ir vajadzīgs laiks, lai atvērtos citiem. Šova dalībniece apzinās, ka šajā situācijā tā nav pareizā pieeja, bet viņa cenšas.

”Deja un kustība ir pirmais solis, lai “salauztu” manu ”stabiņu” uz skatuves. Parasti esmu ”stabiņš” ar emocijām, bet to neredz kustībās un reizēm arī acīs, kā teica Aija. Cenšos paļauties uz ekspertiem, viņu ieteikumiem. Ir grūti “salauzt” raksturu, pieņemt, ka viss var nebūt spīdoši, pieņemt, ka ir kritika, pieņemt, ka nevaru dzīvot kā līdz šim, tieši uz skatuves, ka jākustas un jādzīvo stāsts,” atklāti nosaka Loreta.

Loreta apsola otrajā tiešraidē netaupīt sevi, bet atdot priekšnesumam sevi visu! Otro tiešraidi vēro jau šovakar – telekanālā TV3 un televīzijā Go3! Sākums – 20.00!

3 komentāri

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu