93 komentāri
”Betsafe” bukmeikeru jaunākās progozes par ”X Faktoru”: Klāvs Ozols nostiprinās favorīta lomā
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Aizvadītajā nedēļā mazliet pārsteidzoši šovu pameta divas meitenes no Aijas Auškāpas komandas – Anna Krista Ostrovska, kā arī pēc nodziedātās glābējdziesmas – Elīna Evelīna Jansone. Savukārt otro nedēļu pēc kārtas simpātiju balvu ieguva jaunais un biklais dziedātājs – Klāvs Ozols, ko ”Betsafe” bukmeikeri šobrīd uzskata par galveno favorītu uz uzvaru ”X faktorā”.

Pēc četrām aizvadītām tiešraidēm izkristalizējušies galvenie favorīti uzvarai – pēc ”Betsafe” bukmeikeru domām tie ir Diāna Paško (koeficients 3.00) un Klāvs Ozols (koeficients 2.50).

Šiem dalībniekiem nevajadzētu nokļūt līdz glābējdziesmām vai izbalsošanai līdz pat fināla raidījumam.

Domājams, ka pārējie dalībnieki šādi justies nevar. Katrs no tiem ir bijis tuvu izbalsošanai jau iepriekš un pastāv iespēja tur nokļūt vēlreiz.

Pieredze un iepriekšējo sezonu raidījumi parādījuši, ka, nonākot tuvāk finālam, mentori balso daudz taktiskāk, mēģinot saglabāt savu audzēkņu dalību šovā.

Tāpēc pasargāti var būt tikai tie, kam nebūs jādzied glābējdziesmas.

Konkurence ir sīva, atlikušā finālista noskaidrošanai vajadzētu būt diezgan grūti paredzamai.

Piektais raidījums ir priekšpēdējais radījums, kurā, tāpat kā iepriekšējos raidījumos, šovu pametīs divi no sešiem palikušajiem dalībniekiem.

Vistuvāk izbalsošanai ir Artis Zaķis (koeficients 1.35), kuram seko māsas “Rozes”, Reinis Liepa, kā arī Elīna Gluzunova, kuri, visticamāk, sadalīs 2. dalībnieka pozīciju, kam šovs būs jāpamet.

Nosacītā drošībā bukmeikeru skatījumā ir Diāna Paško un Klāvs Ozols, kuriem vajadzētu bez lieka stresa sasniegt šova fināla raidījumu jau pēc pāris nedēļām – 15. decembrī.

TOP komentāri

 • Kāmis
  +37 +28 -9

  Kāmis

  Es toties Klāvā redzu mērķtiecību. Varbūt tā ir savādāk vērsta, attiecīgi, uz publikas aizraušanu. Jūsu teiktais "dziedāšana būtu profesija" tiešām būtu visticamāk attiecināms uz Diānu un Elīnu, bet noteikti ne uz Reini un Klāvu, jo var redzēt, ka mūziku viņu neliek rāmītī "profesija", bet viņi dzīvo ar mūziku un mūzika dzīvo ar viņiem, līdz ar to publikai bieži vien patīk vairāk tādi mākslinieki, kas dod kaut ko mūzikai, nevis no tās ņem.
 • Irma Jansone

  Irma Jansone

  Pilnīgi precīzi! Es savas sajūtas par viņiem abiem noformulēju šādi - uz Diānas koncertu es noteikti neietu, jo uz skatuves garlaicīga, neinteresanta, turklāt viņas ļoti īpatnējo afro stila balsi es nevarētu paklausīties vairāk par divām dziesmām.
  Turpretī uz Klāva koncertu ietu ļoti labprāt, jo uz skatuves viņš jūtas brīvi, superīgi kustās, deja viņam, kā zināms, arī nav sveša, bet pats galvenais - Klāva balss ir vienreizēji kolosāla, viņu gribētos klausīties un skatīties vēl un vēl! Vēlu Klāvam uzvaru un spožu nākotni mūzikas lauciņā!
 • Māra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!