”Bērnībā labāk bija tikt atņemtam vecākiem un augt audžuģimenē.” Aivars Sisojevs ir gatavs piedot mātei un tēvam

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”Bērnībā labāk bija tikt atņemtam vecākiem un augt audžuģimenē.” Aivars Sisojevs ir gatavs piedot mātei un tēvam
ULDIS STEPANOVS

”X Faktora” pretendenta Aivara Sisojeva dzīvesstāsts apkārtējos izsauc apbrīnu saistībā ar to, par kādu vīrieti viņš ir izaudzis. Aivars netur ļaunu prātu uz bioloģiskajiem vecākiem un ir gatavs piedot to, ka viņa bērnībā vecāki izvēlējās alkoholu, ne atvašu audzināšanu. Šova pretendents vēlas bērnus un darīs visu, lai viņu bērnība būtu laimīga.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Aivars stāsta, ka piedalījies ”X Faktorā” sevis dēļ, vēlējies gūt pieredzi, iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Arī viņa draugi mudinājuši saņemties un piedalīties!

Audžuģimenēs uzaugušais Aivars Sisojevs emocionālos pārdzīvojumus izdzied uz skatuves

Mūzika ir Aivara sirdslieta, un viņš novērtē ikvienu iespēju uzstāties. Aivars rada arī savas dziesmas, draugi ir dzirdējuši un izteikuši labus komentārus.

Kā lielākos muzikālos panākumus šova pretendents nosauc uzstāšanos pasākumos, saistītos ar skolām, kurās viņš ir mācījies. Pašmācības ceļā apgūta ģitāras spēle un jaunais vīrietis plāno apgūt arī vijoles spēli.

”Piekrītu žūrijas komentāriem, ka ģitāras spēle manā līmenī nedaudz patraucēja priekšnesumam, vēl pievienojās uztraukums un nepārliecība par savām spējām. Esmu apmierināts ar uzstāšanos, man tas bija liels solis. Katru vakaru veltīju mēģinājumiem, nopietni attiecos pret iespēju uzstāties mentoru priekšā,” skaidro Aivars.

Stāstot par bērnības pieredzi un dzīvi audžuģimenēs, jo vecākiem būtiskāks bija alkohols, ne atvases, Aivars saka, ka tajā laikā bijis nelaimīgs, bet, pieaugot uz to visu skatās citādāk. Viņš ir iemācījies nenosodīt cilvēkus – vadoties no viņu pagātnes rīcībām.

Foto: FACEBOOK

Šova pretendents dzīvē visu pieņem kā mācību, un uzskata, ka ar šādu bērnības stāstu mūsdienās var padalīties daudzi bērni.

Bērnībā laimes un miera sajūtu Aivaram sniedza mūzika, sports, laiks ar sevi pie dabas, un labi pavadīts laiks ar tuvajiem radiem.

”Iekšēji esmu ļoti stiprs, neskatoties uz to, ka esmu mierīgs un nosvērts. Vienmēr esmu teicis, ka vecāki ir un paliks vecāki, neviens viņus nevarēs aizvietot. Bērnībā labāk bija tikt atņemtam, augt audžuģimenē un pieredzēt savu dzīvi labākos apstākļos, bet tam ir arī savi mīnusi,” analizē Aivars.

Šova pretendents alkoholu lieto ļoti reti, un viņa pašcieņa, pieredzētais bērnībā – neļautu nekad ar to aizrauties.

”Šobrīd ar vecākiem nekontaktējamies, ja kādreiz dzīvē sanāks atjaunot kontaktu, būtu gatavs viņiem piedot pagātni. Vai būtu gatavs nākotnē palīdzēt? Atkarīgs par kādu palīdzību runājam, bet noteikti nepamestu novārtā,” aizdomājas Aivars.

Aivars dzīvē sapņo īstenot savas ieceres un izveidot ģimeni. Viņš saviem bērniem dotu labākus dzīves apstākļus un darītu visu, lai viņa bērni nepiedzīvotu to, ko piedzīvojis viņš.

Šova pretendents šobrīd sevi sauc par aizņemtu vīrieti, viņš ir attiecībās. Aivaram patīk sievietes ar pievilcīgiem augumiem, bet tas nav būtiskākais. Dāmai ir jābūt ar labu humora izjūtu, uzticīgai, gādīgai un mērķtiecīgai.

Citiem bērniem, kuri tiek atņemti vecākiem, Aivars iesaka neatmest cerību, bet darīt maksimālo, lai piepildītu savus mērķus un atrastu sirdslietu. Tieši šī sirdslieta palīdzēs tikt pāri grūtiem dzīves brīžiem.

0 Komentāru

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

Larai Babinai apsēsties krēslā nav tik būtiski, kā palikt visām omītēm sirsniņās

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

Dziesma, balts krekls un guaša krāsas! Elizabete Ločmele pārsteidz ar īpašu performanci

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” pirmais “krēslu izaicinājums” ir klāt! Intars Busulis izvēlas savu komandu