3 komentāri
”Beidzot apzinos, ka jācīnās par vietu zem saules.” Anna Krista Ostrovska atklāj lielāko ieguvumu, ko sniedzis ”X Faktors”
PUBLICITĀTES FOTO

Vēl pāris dienas vari pieteikties grandiozajam, muzikālajam šovam ”X Faktors” un kļūt par visas Latvijas iemīļotu mākslinieku. Dziedātāja Anna Krista Ostrovska savu dalību raidījumā atceras ar smaidu, pozitīvismu un neslēpj, ka tas bijis viens no labākajiem laikiem viņas dzīvē.

”Šovs bija mans lielākais 2019. gada muzikālais notikums. Laiks, ko pavadīju gatavojoties un domājot par TV atlasēm, tiešraidēm bija ļoti aizraujošs,” tā Anna Krista.

Noklausies! ”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska izdod pirmo singlu

”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska apbalvota par Aizkraukles vārda nešanu pasaulē

Dziedātāja uzskata, ka dalība ”X Faktorā” ļauj skaidri apzināties savas vājās un stiprās puses – gan muzikāli, gan mentāli.

”X Faktora” ietvaros pie muzikālās attīstības ikdienā dalībnieki strādā paši, bet palīdzību roku sniedz šova mūzikas producente, vokālā pedagoģe Maija Sējāne. Viņa topošajām estrādes zvaigznēm nekad neatsaka palīdzību un labu vārdu, ja šķiet, ka pamats zem kājām sāk grūt.

”Iedomājies, ikkatra diena mūzikas šova aizkulisēs un uz lielās TV skatuves – kas var būt labāks par to!? Mentori, stilisti, frizieri, make-up veidotāji, ikdienas darbi un nedarbi, kas saistīti ar muzikālo noformējumu, profesionāli mūziķi pavadošajā sastāvā un vēl, un vēl, un vēl – es ticu, ka tevi tas interesē,” pieteikties pamudina Anna Krista.

Annas Kristas laiks ” X Faktorā” beidzās ceturtajā tiešraidē, kurā viņa izpildīja grupas ”Roxette” hitu ”It must been love”, tomēr, viņas ceļš uz sapni neapstājās pie tā.

Teju uzreiz pēc izbalsošanas Anna Krista prezentēja pirmo singlu ”Mazā Parīze”, kas tapa ”RigAlive” dziesmu rakstīšanas nometnē, viņa piedalījusies labdarības maratonā ”Dod Pieci”, kas bijis viens no sapņu piepildījumiem. Sekojuši arī vairāki koncerti. Mūziķe apzinās, ka šovs devis atpazīstamību, kontaktus, tas viss veicina jaunu dziesmu ierakstus, un plašāku iespēju koncertēt.

”X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas ”beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

2021. gadā klajā laists nākamais singls ”Nezvani vēl”, kas vēl plašāk pavēris durvis mūzikas pasaulei un ļāvis iepazīt televīzijas un radio dažādās šķautnes. Jau pavisam drīz Anna Krista izdos trešo singlu, kuru veido kopā ar producentu Reini Briģi.

””X Faktors” ir vieta, kur es sev vēlreiz parādīju, cik svarīgi man ir būt uz skatuves, ka tas ir ne tikai hobijs, bet arī dzīvesveids. Šovs iemācīja pašdisciplīnu un karotāja garu. Šķietami tik mazais periods, kas tika pavadīts ”X Faktora” iekšienē ir tik daudz mainījis manā uztverē. Beidzot apzinos, ka jācīnās par savu vietu zem saules, tas, iespējams, ir lielākais ieguvums.

Ja šovs spēj kaut nedaudz parādīt virzienu, kurā doties un atvērt prātu par to, kas esi, tad būtu muļķīgi neizmēģināt savus spēkus un nepiedalīties. Tas būs piedzīvojums, ko atcerēties visu savu mūžu, un beigu beigās, šī tiešām ir lieta, ko gribēsies stāstīt arī mazbērniem,” smaida Anna Krista.

Piesakies “X Faktoram” – ŠEIT!

TOP komentāri

 • fb_1407389616283683_1407524049603573
  +2 +2 0

  Komentārs no Facebook

  [..] izvēlies, kas Tev svarīgs. Ja tupa maska Tevi attur no sapņiem... Tava izvēle...
 • fb_1407389616283683_1407418602947451
  0 0 0

  Komentārs no Facebook

  Ehh... žēl, ka šogad, kaut arī laiks un iespēja piedalīties būtu, diez vai atļautu piedalīties, ja principiāli iebilstu pret uzpurņu izmantošanu... :)
 • fb_1407389616283683_1407393162949995
  0 0 0

  Komentārs no Facebook

  Šogad atkal atlasīs tirliņus, vienu par otru šausmīgāku, bet pretendentus ar skanīgām balsīm un tembru, kas nedzied šķībi, līdz televīzijas ierakstiem žūrijas priekšā nemaz neizlaidīs???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!