”Baritonu” Normunda sieviņa arī sākusi veselīgi ēst. Pāris kopā uzsākuši jaunu dzīvesveidu!

0 Komentāru
”Baritonu” Normunda sieviņa arī sākusi veselīgi ēst. Pāris kopā uzsākuši jaunu dzīvesveidu!
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

”Baritonu” dalībnieks Normunds Litovnieks aktīvi iesaistījies tievēšanas maratonā un jau šķīries teju no septiņiem kilogramiem liekā svara. Dziedātājs priecājas par izmaiņām, skatoties uz sevi spogulī, un nedomā apstāties!

Uzsākot tievēšanas maratonu ar MonacoFit.com Normunds svēra 92 kilogramus un sapņojis atbrīvoties no septiņiem kilogramiem liekā svara, rezultāts jau teju ir sasniegts!

Jau sasniegtais mērķis neliek dziedātājam apsvērt domu par izaicinājuma izbeigšanu, kā nekā, redzot pirmos rezultātus, gribas iegūt vēl perfektāku ķermeni. Rezultāti kalpo kā motivācija.

”Tievēšanā veicas ļoti labi, nu jau esmu nometis gandrīz septiņus kilogramus. Apģērbs vēl nekrīt nost, nav jāskrien uz veikalu pēc jaunām drēbēm, bet bikses, kuras pirms tam bija apspīlētas nu ir brīvākas,” priecīgi nosaka Normunds.

Normunds mājas apstākļos mēģina vingrot katru dienu. Sportam tiek atvēlētas vismaz 20-30 minūtes. ”Baritonu” dalībnieks priecājas, ka ir arī atslodzes dienas, kurās var atpūsties no sporta, lai pēc atelpas visā mestos iekšā ar jaunu sparu.

”Mana lielākā tievēšanas motivācija ir fakts, ka apsolījām to paveikt visas Latvijas priekšā. Otra lieta ir fakts, ka ir redzami tievēšanas rezultāti,” smaida Normunds.

Mūziķis priecājas, ka visa ģimene viņu atbalsta un tievēšanā iesaistījusies arī sieviņa. Arī viņa ir sākusi veselīgi ēst. Tie ir pirmie soļi, lai pierastu pie veselīga ēdiena un tas kļūtu par ikdienu mūziķa ģimenes dzīvē.

Dziedātājs tievēšanas maratona laikā pats gatavo tikai brokastis, bet pārējās ēdienreizes saņem īpašajās paciņās. Tas atvieglo aizņemto ikdienu.

Ar piedāvāto ēdienu šova dalībniekam pietiek, ja sagribas ēst, tad panašķojas ar kādu ābolu vai banānu.

”Personīgi man nav grūti atteikties no našķiem, jo es neesmu liels saldumu cienītājs, pat varētu teikt, ka ēdu saldumus tikai vienreiz gadā – Ziemassvētku laikā,” pārliecinoši nosaka Normunds.

Dziedātājs neslēpj, reizēm uznāk kāre pēc cūkgaļas, bet viņš spēj pārvarēt šo kāri, turēties pretī un nešmaukties.

”Kā izlēmu, ka jāmaina dzīve? Skatījos spogulī un domāju, ka nu jau ir par traku un ir kas jādara lietas labā! Ieteiktu visiem saņemties piecelties no dīvāna, izmest čipsu paku un sākt darīt!

Pašam ir milzīgs prieks un gandarījums par paveikto. Ikviens jutīs manāmas izmaiņas ķermenī, būs vieglāk kustēties, elpot, būs labāka pašsajūta, labāks miegs. Galu galā – labāks izskats,” nobeidz Normunds.

Dziedātājs ir drošs, ja to spēj viņš, to spēj ikviens!

0 Komentāru