”Baritons” Ingars izsalkumu uzveic, skatoties ēst gatavošanas video

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

6 komentāri
”Baritons” Ingars izsalkumu uzveic, skatoties ēst gatavošanas video
VALDIS KAULIŅŠ

Grupas ”Baritoni” dalībnieks Ingars Puncuļs, mēnesi tievējot, ir zaudējis jau desmit kilogramus liekā svara. Lai noturētos un neēstu ko neatļautu dziedātājs skatās ēdiena gatavošanas video un pēc tam vairāk nevēlas ēst.

Ingars stāsta, ka grūtākais tievēšanas procesā ir pieradināt sevi pie jauniem ēšanas paradumiem. Tas nav vienkārši, pāriet uz sabalansētu uzturu, kā nekā pirms izaicinājuma ēsts viss kārotais un tik daudz, cik vien gribējies. Galvenais ir nesalūzt.

”Kad man ir brīvs laiks un pārņem ilgas pēc kā neveselīga un garda man patīk paskatīties dažādus ēst gatavošanas video. Tas palīdz aizbiedēt izsalkumu un atkal jūtos labi. Iespējams, pēc šova varētu nopietnāk pievērsties ēst gatavošanai,” smaida Ingars.

Ingars nevēlas melot, tāpēc nesaka, ka nekad nav šmaucies. Ir ārprātīgi grūti noturēties, bet galvenais ir neaizrauties ar aizliegtajiem produktiem.

Dziedātājs neslēpj, ka šmaucoties viņu pārņem slikta sajūta, kā nekā viņš tievē visas Latvijas priekšā, tas motivē sevi turēt ”grožos”.

Visvairāk Ingaram pietrūkst kārtīga gaļas kalna. Steiks, kebabs, cepti kartupeļi un saldējums. Tas viss ir mākslinieka mīļāko ēdienu augšgalā.

”Jūtu pamatīgas izmaiņas, jūtos daudz labāk, prieks, ka radi un draugi arī sāk pamanīt pārmaiņas un atzinīgi tās novērtē. Esmu apmierināts. Vecais apģērbs ir kļuvis par lielu, palēnām sāku mainīt garderobi. Prieks, ka apģērbs, kuru vilku pirms pieņēmos svarā, man atkal der,” priecājas Ingars.

Beidzoties tievēšanas izaicinājumam, Ingars nevēlas atgriezties vecajās sliedēs, taču dažas izmaiņas ēdienkartē tiks veiktas. Šobrīd galvenais ir nomest svaru un pēc tam sekos svara noturēšana vienā līmenī.

”Sportiskajām aktivitātēm nepietiek laika. Pavingrot izdodas tikai laiku pa laikam. Esmu izlēmis pēc šova sportam pievērsties ar lielāku degsmi,” nosaka Ingars.

Ingars vēlas pateikt lielu paldies grupas ”Baritoni” mentoram Intaram Busulim, kurš ir tievēšanas idejas iniciators. Mākslinieks apņemšanos sauc par pārdrošu soli, jo ne jau tievēšanas šovā grupa piedalās.

”Katra mūziķa galvenais uzdevums ir iedvesmot un uzrunāt cilvēkus. Mēs šova laikā to varam darīt ne tikai ar dziesmu, bet arī savu piemēru, katru nedēļu uz skatuves kāpjot arvien labākā formā. Tas ir brīnišķīgi,” priecājas Ingars.

Kā lielāko motivāciju nepadoties, šova dalībnieks nosauc atbildību. Izaicinājums pieņemts visas valsts priekšā, tas veicina atbildību un vislabāk visu izdarīt var tikai un vienīgi ievērojot izaicinājuma noteikumus, sasniedzot labus rezultātus.

Ingars piebilst, ka galu galā tā ir cieņa pašam pret sevi un atbildība pret grupu un Intaru Busuli.

”Tiem, kuri vēlas sākt tievēt, iesaku piecelties un izaicināt pašiem sevi. Svarīgi ir iesākt, jo pirmie rezultāti atnāks ātrāk nekā jūs domājat. Un nav jau labāka motivātora, kā cipari uz svariem, labāka pašsajūta, saldāks miegs,” nobeidz Ingars.

6 komentāri