”Baritons” Artūrs nereti apēd vairāk auglīšu, nekā atļauts, un arī mājas apstākļos nesporto

3 komentāri
”Baritons” Artūrs nereti apēd vairāk auglīšu, nekā atļauts, un arī mājas apstākļos nesporto
VALDIS KAULIŅŠ

Grupas ”Baritoni” dalībnieks Artūrs Puncuļš kopā ar pārējiem grupas biedriem un mentoru Intaru Busuli jau mēnesi sporto, ēd veselīgi un izjūt pirmos rezultātus. Miegs ir kļuvis saldāks un pašsajūta labāka. Beidzoties tievēšanas maratonam Artūrs nolēmis ēst kā ierasts, tikai mazākos daudzumos.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Artūrs stāsta, ka grūtākais tievēšanas laikā ir pārvarēt vēlmi ēst, jo ēst gribas visu laiku. Lai viņam nebūtu mūžīgā izsalkuma sajūta, tiek dzerts daudz ūdens.

”Šajā tievēšanas laikā neesmu šmaucies un ēdis našķus. Ja par šmaukšanos var uzskatīt ēdiena daudzumu, tad gan. Nereti esmu apēdis vairāk auglīšus vai dārzeņus kā paredzēts,” smaida Artūra.

Mēneša laikā pašsajūta ir kļuvusi labāka, un ir saldāks miegs. Tā kā problēmas ar lieko svaru nav bijušas, tad viņš pavisam noteikti turpinās aktīvi ēst, to, ko ēdis līdz šim, bet mazākos daudzumos.

Atrast laiku fiziskajām aktivitātēm ir grūti. Nedēļā ceļā tiek pavadītas 25 stundas, paralēli ir darbs un studijas. Dziedātājs cenšas atrast laiku gulēšanai, tāpēc treniņi izpaliek. Treniņos tiek veltīts tas laiks, kas pavadīts kopā ar treneri Paulu Freimani.

”Ugunsdzēsēja profesija prasa gan spēku, gan izturību. Katru gadu jākārto fiziskie normatīvi un es tos veiksmīgi ikreiz nokārtoju,” priecājas Artūrs.

Dziedātājs uzsācis tievēšanas maratonu, jo vēlējies uzzināt, kā tas ir tievēt. Tā kā izskats viņu vienmēr ir apmierinājis pirms izteiktā piedāvājuma viņš nekad nebija aizdomājies par ko tādu.

”Šobrīd sveru 71 kilogramu, pirms mēneša svēru 76 kilogramus. Ikvienam, kurš vēlas zaudēt lieko svaru iesaku sadarboties ar MonacoFit.com, ne tāpēc, ka mēs sadarbojamies, bet tāpēc, ka jau pēc nedēļas bija redzami rezultāti,” tā Artūrs.

Artūrs zina, ka tievēšanas laikā galvenais ir nepadoties, jo nav viegli izturēt vēlmi ko apēst, bet pie visa var pierast!
3 komentāri