”Baritoni”, Intars Busulis un Paula Freimane kopā gatavo gardas picas

3 komentāri
”Baritoni”, Intars Busulis un Paula Freimane kopā gatavo gardas picas
OKSANA DŽADANA, F64

Jau teju mēnesi grupa ”Baritoni” un dziedātājs Intars Busulis, sadarbībā ar MonacoFit.com un treneri Paulu Freimani, uzsākuši tievēšanas maratonu. Mākslinieki pareizi ēd, sporto un gūst vēlamos rezultātus. Dziedātāji devās ciemos pie Paulas un kopā gatavoja ēst.

Ne ”Baritoni”, ne Intars Busulis, uzsākot tievēt, nebija ēduši neko picveidīgu, tāpēc uzzinot, ka kopā tiks gatavotas īpašas picas, mākslinieki bija sajūsmā.

Ātri vien Paulas virtuvē tika sadalīti darbi, iesaistīties ēst gatavošanā vēlējās ikviens mākslinieks, kā nekā, ja ēst gatavošanā pielikts savs darbiņš ēdiens garšo vēl lieliskāk.

Artūrs uz pilngraudu tortiljām, kuras tika izmantotas kā picas pamatne, uzklāja tomātu pastu, Ingars grieza šķēlītēs vistu, Intars pievērsās paprikai, Mārtiņš grieza sīpolus, Normunds tomātus.

Darba procesa laikā atskanēja joki, smiekli un Paulas dzīvoklī valdīja nepiespiesta, draudzīga atmosfēra. Pavāriņi kopā izvietoja sastāvdaļas uz picām un pievienoja vēl mocarella sieru.

Griežot picas sastāvdaļas, mākslinieki nobaudīja arī pāris dārzenīšus, lai saprastu, ka picai izvēlētas īstās sastāvdaļas, kā jau tas īstiem pavāriem piedienas!

Ievietojot picas cepeškrāsnī, atlika tikai gaidīt rezultātu. Laiku pa laikam kāds no Paulas ciemiņiem vēroja cepeškrāsnī gardās picas un sajūsminājās par lielisko aromātu.

”Mūsu versija par picu ir diētiska. Pats galvenais, ka ļoti garšīgi! Sen nebijām ēduši neko picveidīgu, tāpēc tas radīja papildus prieku, palutinājām savas garšas kārpiņas,” priecīgi nosaka Mārtiņš.

Mārtiņš atklāj, ka šāda veida pica ir ļoti ātri pagatavojama, garda un diētiska, tas ir lielisks veids, kā garšīgi un veselīgi pavakariņot.

MonacoFit.com izstrādātā aplikācija puišiem ir ļoti piemērota, jo viņiem ir maz brīvā laika. Īpašie vingrinājumi rada iespēju sportot mājas apstākļos, piemērojoties savam brīvajam laikam.

Vēlies iegūt skaistu figūru un izskatīties lieliski? Pievienojies MonacoFit.com!

3 komentāri