”Baritoni” gatavojas doties koncerttūrē un neslēpj, ka trīs puišu sirdis joprojām ir brīvas

2 komentāri
”Baritoni” gatavojas doties koncerttūrē un neslēpj, ka trīs puišu sirdis joprojām ir brīvas
PUBLICITĀTES FOTO

Grupa ”Baritoni” pēc ”X Faktora” nesnauž. Puiši jau pāris dienas pēc lielā fināla izdeva savu pirmo singlu un videoklipu, kā arī jau izziņojuši koncerttūri lielākajās Latvijas pilsētās.

Puiši nebēdā par ”X Faktorā” iegūto otro vietu, bet cītīgi strādā, lai iepriecinātu savus atbalstītājus un nepazustu no Latvijas estrādes lielās skatuves.

Sarunā ar portālu Skaties.lv ”Baritoni” atklāj, ka uzstājas dažādos pasākumos, kā arī gatavojas savai koncerttūrei, kurā plāno apceļot teju visu Latviju.

Draugu, radu un kvēlāko fanu ielenkumā ”Baritoni” nosvin jaunā singla iznākšanu

”Paralēli tūrei mēs strādājam pie sava pirmā albuma, kuru plānojam prezentēt jau šā gada beigās vai nākamā gada sākumā. Albums būs latviešu valodā, stilistiski būsim klausītājiem ierastie ”Baritoni”,” atklāj mūziķi.

Tuvākajā laikā ”Baritoni” izdos jaunu singlu. Dziesma iezīmēs gaidāmā albuma vadlīnijas. Citus sīkumus gan mūziķi nevēlas atklāt, jo grib faniem sagādāt mazu, patīkamu pārsteigumu.

Puiši ir no sirds pateicīgi atbalstītājiem. Atbalsts, kuru mūziķi saņem ikdienā, nav no mazākajiem, tas izpaužas gan mīļās vēstulēs, gan ar jautriem mirkļiem uz ielas.

Uzsākot dalību šovā, puiši neslēpa, ka tikai viens no ”Baritoniem” ir aizņemts, bet pārējo sirdis ir brīvas. Dziedātāji šovā iemantojuši popularitāti, zaudējuši svaru un neslēpj, meiteņu uzmanība ir liela.

”Runājot par attiecību statusiem pēc šova, viss pa vecam, Normunds ir precējies, pārējie esam brīvi. Neesam vēl izjutuši to ”klikšķi”, lai mainītos attiecību statuss. Visam savs laiks,” smejoties nosaka grupas dalībnieks Ingars.

“Baritonu” tūres pirmais koncerts norisināsies jau 16. martā Rēzeknē,  bet pārējie – 22. martā Aizkrauklē, 23. martā Valmierā, 24. martā Liepājā, 11. aprīlī Ventspilī, 3. maijā Alūksnē, 5. jūnijā Rīgā.

”Baritonu” koncertā varēs redzēt arī iemīļotos ”X Faktora” dalībniekus – Signi un Jāni, ”Radio trio” un Didzi Melderi.

Koncerts pamatā sastāvēs no dziesmām, kuras mākslinieki izpildīja šovā, bet skanēs arī melodijas, kuru uzdevums būs atklāt muzikālo stāstu par to kā grupa ”Baritoni” izveidojušies.

Mūzikas gardēžiem būs iespēja dzirdēt arī oriģināldziesmas.

”Koncertprogrammas galvenais mērķis ir neatstāt vienaldzīgu nevienu no klausītājiem, uzlādējot ikvienu ar pozitīvām emocijām, ko pastiprinās dažādi šova elementi. Būsim patiesi, sirsnīgi un skanīgi,” nobeidz ”Baritoni”.

2 komentāri