14 komentāri

”Baritoni” ir labākie draugi, kuri jau piecus gadus darbojas kā grupa. Ir lieliski sadziedājušies, un muzikāli izjūt viens otru ļoti niansēti. Pirmajā šova tiešraidē grupa pārsteidza klausītājus ar mākslinieka Mārtiņa Freimaņa dziesmu “Nakts mani uzrunā”.

Puiši jau vairākus gadus plānojuši nopietni uzsākt savu darbību, bet beigās tieši ”X Faktors” motivējis viņus aktīvi muzicēt, saņēmis aiz rokas un aicinājis cītīgi strādāt.

Vēl pirms šova tiešraides puiši apgalvoja, ka gaida uzstāšanos, jo izpildīs ļoti skaistu dziesmu! “Baritoniem” patīk dziedātāja Mārtiņa Freimaņa mūzika un viņi to labprāt izpilda.

Grupa Baritoni nebaidās no zvaigžņu slimības. Viņi vēlas muzicēt!

”Baritonu” uzstāšanos Reinis Sējāns komentēja vārdiem, ka Latvijā ir nākamā līmeņa ”Caffe” grupa, kura varētu arī neizjukt. Ja bijušas mazas vokālās nepilnības viņš par tām nerunās, jo dziedātāju šarms neļauj piekasīties sīkumiem.

Intars Busulis paziņo, ka ”Baritoni” ir vīriešu grupa, ne puišu grupa un tāpēc neizjuks, jo parasti izjūk tieši puišu vokālās apvienības.

Aija Auškāpa smejoties saka, ka vēl vajadzīgs dejošanas priekšnesums un puiši varēs doties koncerttūrē!

 

TOP komentāri

  • Marija Čerepenko
  • Mudite Lukacova
  • krista

    krista

    Šoreiz es šo dziesmu uztvēru kā veltījumu Valteram, nevis Ziemassvētku dziesmu. Nu tādas man bija sajūtas, pat asariņa nobira skatoties un klausoties....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!