Grupa ”Baritoni” šova laikā atstājuši romantisku iespaidu uz savām fanēm, tāpēc nav brīnums, ka skatītāji puišiem izvēlējušies divas romantiskas dziesmas. Mūziķi dziedās grupas ”One Direction” dziesmu ”Story of my life”, kā arī Raimonda Paula hitu ”Mežrozīte”.

34 komentāri

34 komentāri

 • Ligija Plone

  Ligija Plone

  Žūrija garām.Itsevišķi pamuļkis ir Sējāns kurš iedomājies sevi par lielu ekspertu.Vai tauta jau ir dzirdējusi par Instrumentu koncertu par mīlestību.
  Lai pastāsta kādu naudu savāca par koncertu. Liekuļi un švaki aktieri!
  • Vvv

   Vvv

   Koncerts nebija ne tuvu tik slikts kā tauta nu ir izrunājusi. Vēberes dziedājums vienā no dziesmām patiešām bija stipri netīrs un daži citi arī nedziedāja tīri, taču koncerta koncepcija bija jauka un kopumā tas izskanēja cilvēcīgi, dzīvi, mūsdienīgi jauneklīgi un mīļi. Un paši Instrumenti, kā arī Cosmos un arī pieaicinātie mūziķi parādīja sevi kā augsta līmeņa profesionāļus. Sējāns 'Mēs pārtiekam viens no otra' arī nenodziedāja ideāli tīri, taču tur bija izteiksme un ar Vēberes dziedājumu tīrības ziņā tas nebija salīdzināms. Turklāt, kā atzīmēja daži, kas kaut ko vairāk saprot no dziedāšanas, bija auksts, dziedātāji bija nedaudz nosaluši un tādos apstākļos balsij ir grūti. Tā nav Rīgas kinostudija, kur notiek 'X Faktors'.

   Vēl jautājums - vai "tauta" ir dzirdējusi par simtgades multimediālo lielizrādi 'Abas malas', kurai Reinis un Andris Sējāni bija muzikālā noformējuma autori, komponisti un aranžētāji? Neesmu lasījusi "tautas" komentārus, bet pieņemu, ka bija arī idiotiskas ķengas - vienkārši tāpēc, ka atsevišķi tautas pārstāvji nespēj noturēties pretī slimīgajai un nevaldāmajai tieksmei noķengāt burtiski visu, pat to, kur ieguldīts acīmredzams milzīgs darbs un kur arī notikuma kopējais augstvērtīgums un izcilā kvalitāte ir acīmredzami, kā tas bija/ir 'Abu malu' gadījumā. Ticu arī tam, ka bija tādi "tautas" pārstāvji, kuru uztverei šīs lielizrādes muzikālais noformējums atkal bija par sarežģītu un nesaprotamu un kuri būtu vēlējušies lai tas sastāvētu trīs daļās no Raimonda Paula mūzikas, Prāta Vētras dziesmām un 'Sirdsdziesmas' repertuāra.
  • andis

   andis

   Par naudu varētu pastāstīt, un dažiem LV simtgades pasākumiem,tagad tās naudas lietas sāk izvērsties plašākās aprisēs. Bet vai tāpēc tur jāvērtē Viņa aktiera meistarība? Sējāns uz skatuves? Īpaši negribas diskutēt, jo nepiesaista Viņa darbības.
   • Vvv

    Vvv

    Neliekas, ka esat pilnībā izlasījis manu komentāru. Tajā nebija ne vārda par "aktiermeistarību". Ar "izteiksmi" nebija domāta sejas izteiksme jeb aktiermeistarība primitīvā izpratnē, bet gan dziedājumā ieliktais izteiksmīgums (lasīt - intonācijas,uzsvari utt.).

    Un vispār lielākā daļa no mana komentāra bija par multimediālo lielizrādi 'Abas malas'. Sējāns tajā nepiedalījās ne kā aktieris, ne kā dziedātājs. Viņš un Andris Sējāns bija šīs izrādes muzikālās daļas veidotāji, tajā skaitā komponisti un aranžētāji.
 • Zane
 • Jānis

  Jānis

  Ja godīgi Reinis Sējāns nemāk izteikties, kā žūrijai pienāktos, par Baritoniem (Latgali) tādu "sviestu" pateica. Iespējams kaut kāds aizvainojums pret Latgali. Piekrītu, ka viņš dzird labāk kā dzied, bet tad jau katram no dziedātājiem ir garām izņemot Ukrainas pārstāvi. Ja Intars un Aija runātu tāpat, kā Reinis, tad jau izskatās ka mums talantu nav.
  Jānis: "Reini Iemācies novērtēt Latgali objektīvi"
  • Piekrītu
  • andis

   andis

   Izcils Latviešu kino režisors Jānis Streičš kādreiz ir teicis par šiem šovu telefonbalsojumiem. Uzvarēs vai nu bagātie, vai Latgalieši.
   Sējāns var plivināt savu mēli mutē, bet finālā balsojumā uzvarēs Baritoni, jo Viņi nāk no Latgales, kurā ir mīlestība un vienotība visā novadā visiem.
   Sējān: ievēro ētiku cilvēkos!
   Karnevāles dabūs daudz zvanu, tikai pašas nesaprot ko dara. Klasesbiedru atbalsts šeit nav tas svarīgākais.
   Lai gan 1. vieta šajā šovā var arī būt lielākā izgāšanās tikai k-kaut kāda sadarbības līguma pēc, kurš liks nopietnu šķersli turpmākajai karjerai.
  • Vvv

   Vvv

   Kattie ir no Baltkrievijas, nevis Ukrainas. Un vakar arī viņa dziedāja netīri, tāpat kā aizpagājušajā reizē 'Я тебя рисую'. Vienkārši šajā šovā nav pieņemts par ko tādu aizrādīt tiem, kuri jau no paša sākuma saslavēti kā ļoti labi dziedātāji.

   Piekrītu, ka Sējāns pārspīlēja par Baritonu "šķībo" dziedāšanu, bet pieļauju, ka patiesībā viņam nepatīk viņu provinciālais stils, kurā bieži trūkst arī emociju dziļuma un kaut kāda intelekta (tas, protams, ir mans viedoklis), tikai par tādām lietām viņš nevēlas runāt publiski un skaļi.
   • Tālavietis

    Tālavietis

    ..ja esi tik intelektuāla/s , tad šis raidījums noteikti nav Tev;-) Puiši saviem gadiem ir gan gudri, gan patiesi emocionāli
   • andis

    andis

    Nu lūk: vecu vecais naids Latgale pret Kurzemi. Kur slēpjas tas intelekts? Negribas domāt.
   • Vvv

    Vvv

    Tālavietim - Piekrītu, ka šis nav dziļi intelektuāls raidījums. Es personīgi to šeit arī nemeklēju. Man, tāpat kā daudziem citiem, patīk arī izklaidēties un baudīt skaistus un interesantus priekšnesumus, mentoru dažbrīd pamuļķīgo, bet tomēr šarmanto jokošanos/ākstīšanos utt.

    Tomēr, lai dziedātājs spētu izprast to, ko pats dzied, ir vajadzīgs zināms intelekta vai inteliģences līmenis (vai arī dāvanas "no augšas", kad kaut kāda intuitīva izpratne aizstāj intelektu - bet tas ir liels retums). Baritonu dziedājumā man šīs izpratnes visbiežāk pietrūkst. Pietrūkst arī "uguntiņas" - gandrīz viss, ko viņi dzied, sanāk tāds mērens un virspusējs, it kā bez īpašām emocijām (atkārtojos - tā ir mana personīgā sajūta un viedoklis). Varbūt tur arī vainojams tas pats izpratnes trūkums.
   • Vvv

    Vvv

    andim - Kāds šeit sakars ar Kurzemi un naidu? Es neesmu no Kurzemes - esmu dzimusi un visu mūžu dzīvojusi tepat Rīgā. Un man nav nekāda naida pret Baritoniem. Viņi ir pilnīgi okei, patīkami puiši, kuri arī diezgan labi dzied, vienkārši viņu izpildījuma stils pārsvarā nav īsti manā gaumē. Starp citu, 'Story of My Life' un 'Tumša nakte, zaļa zāle' man patika labāk nekā lielākā daļa viņu izpildīto dziesmu (ja pirmā būtu bijusi tīrāk nodziedāta, būtu bijis pavisam labi). Šīs dziesmas vismaz bija vokāli sarežģītākas un interesantākas par citām viņu izpildītajām dziesmām jeb to versijām. Bija iespēja sevi šajā ziņā parādīt labāk, tikai 'Story of My Life' bija pietrūcis laika.
 • Margarita
 • Agnese

  Agnese

  Nejūtos apburta ? Vispār nesaprotu, kāpēc šajā lapā viņus tik būtiski izceļ! Dzied labi, bet koncertā būtu garlaicīgi.
 • NĒ!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!