Grupa ”Baritoni” šova laikā atstājuši romantisku iespaidu uz savām fanēm, tāpēc nav brīnums, ka skatītāji puišiem izvēlējušies divas romantiskas dziesmas. Mūziķi dziedās grupas ”One Direction” dziesmu ”Story of my life”, kā arī Raimonda Paula hitu ”Mežrozīte”.

34 komentāri

34 komentāri

 • Mežrozīte

  Mežrozīte

  Skatīsimies patiesībai acīs. Ne jau dalībnieki izvēlas dziesmas, bet tās tiek iedotas no producentiem, vari spārdīties, cik jaudas, bet tas nelīdzēs. Baritonus nolika uz strīpas, lai Latgale sasparojas, jo naudiņa X faktora kantorim vajadzīga. Neticēšu, ka ar baltkrievu Katju balsoja vairāk ka par Baritoniem. Tas viss ir fufelis un naudas pelnīšanas mehānisms.
  • Ilze

   Ilze

   Es ticu. Atcerieties divas iepriekšējās izrādes, kad Kattie savāca vairāk auditorijas balsis nekā Baritoni, ar Savicheva un Raimonda Paula dziesmām.
   • andis

    andis

    Ja Jūs zinat, cik daudz balsu ieguva dalībnieki telefonbalsojumā vai nevar palūgt tos nopublicēt šeit? Nedomāju gan, ka Jums ir tāda informācija. Nejauciet telefonbalsojumu raidījuma laikā, kas arī nosaka kuriem būs tā liktenīgā glābējdziesma ar skaties.lv skatītāju simpātijas balsojumu, kas notiek visu nedēļu! Tālāk žūrijas izvēle - nav mana kompetence kuru aizsūta mājās, jo to izvēlās žūrijas locekļi pēc savas izvēles. Varēju vēlēties kuru gribu, bet žūrija izdara savu izvēli pēc savas vēlmes.
    Un vispār nesaprotu, kā šādies jauc izbalsošanas sistēmu. Ja izbalsoto nosaka žūrija, tad tikai un vienīgi žūrija, ja skatītāji telefonbalsojumā, tad tikai skatītāji. Kas tās par glābējdziesmām???
   • Ilze

    Ilze

    Es nezinu, ko žūrija domā, nevis man to apspriest. Es vienkārši klausos dziesmas, un es viņiem patīk vai nē. Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka Kattie ir spēcīgs vokāls.
   • Ilze

    Ilze

    Es vēlos piebilst, ka papildus Kattie man patīk Didzis un Baritoni. Katram ir sava īpatnība.
   • andis

    andis

    Nu šeit tikai tāpēc mēs padiskutējam, ka iepriekšējā komentā Jūs rakstat, ka auditorijas balsis Kattie savāca vairāk. Skatītāju simpātiju balsojums ir atklāts, līdz ar to var teikt, ka tajā Kattie vienmēr bijusi 3. vietā. Telefonbalsojums - aizklāts. Par auditorijas balsojumu nekad neesmu dzirdējis.
    Tepat sarakstoties Jūs rakstat par savām simpātijām. Es neko nesaku pretī, kā Jūs sakāt: Tās ir Jūsu simpātijas, ne pret vienu neiebilstu. Diemžēl mans favorīts ir jau prom, bet novēlu parējiem, kas vēl turpina darbību faktorā: Lai veicas!
 • Līga

  Līga

  Nu galīgi garām. Tāds brāķis kā viss tas žūrijas plātīgais un pretīgais trijnieks.
 • Aija.

  Aija.

  Kā atriebies tas āksts Sējāns. ko viņš tur tēlo, iedomājies, ka ir baigais specis. Nulle tu esi un tavs ģīmis ir atbaidošs. Labāk neradies mēdijos, jo cilvēki par tevi smej.
  • Vvv

   Vvv

   Nullēm nepasūta komponēt un aranžēt mūziku simtgades multimediālajai lielizrādai.
 • sējējs

  sējējs

  Nu Sējāns ir pavisam sviestā sagājis! "Mežrozīte" slikti!!! Laikam principā Paulu necieš? Bet šausmas, ko parādīja viņa koncertā Vēbere ir labāk???
  • Vvv

   Vvv

   Nevis 'Mežrozīte' slikta, bet Baritonu izpildījums bija garlaicīgs. Piekrītu, ka par ''šķībucīšiem'' Sējāns pārspīlēja.

   Taču '18 +' gan nebija Sējāna koncerts. Koncerta idejas autors un mākslinieciskais vadītājs bija Šipkēvics. Un Sējans savas domas par Vēberes dziedājumu publiski nav izteicis.
 • Mārīte Bikovska
 • Ilze
 • Anabella

  Anabella

  Ja jūs esat tik gudri, tad ejat paši dziedāt! Baritoni parādīja labu sniegumu, tas, ka katram ir dažāda gaume ir saprotams,bet tāpēc neviens nav jānoliek.
 • Jolanta Kukmilka
 • Jānis

  Jānis

  Ja Baritoni nonāca uz izbalsotajiem, tad es nesaprotu balsošanas sistēmu. Skatītāju simpātija uz strīpas. Bet ja godīgi Aija skatījās kopējo sezonu sniegumu un ievilka Baritonus tālāk. Cerams džeki saņemsies un strādās uz maksimumu, jo varēja X faktors beigties šodien. Meitenēm bija labāka dziesma, bet sezonas sasniegumi labāki Baritoniem. Un + piķis un popularitāte, ko dot X faktorā "Baritoni." Tāpēc tāds iznākums. Gaidu nākamo svētdienu.
 • Chuvaks

  Chuvaks

  Ne viņi simpātiski ka viņus tur pasniedz ne viņiem labi sanak. Individuālais nekāds tikai varbūt piedziedājums. Koncertā būtu garlaicīgi. Harizma nekāda nebūs 4 Busuļi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!