34 komentāri

Grupa ”Baritoni” šova laikā atstājuši romantisku iespaidu uz savām fanēm, tāpēc nav brīnums, ka skatītāji puišiem izvēlējušies divas romantiskas dziesmas. Mūziķi dziedās grupas ”One Direction” dziesmu ”Story of my life”, kā arī Raimonda Paula hitu ”Mežrozīte”.

Grupa ”One Direction” koncertos un pie TV ekrāniem liek aiz sajūsmas spiegt nevienai vien meitenei, tādu pašu iespaidu uz meitenēm atstāj arī simpātisko puišu grupa ”Baritoni”.

Mākslinieki jau mēnesi tievē, sporto un uzlabo savu vizuālo tēlu, kas jau ir redzams, vērojot puišus uz skatuves.

“Baritoni” kā jau ierasts ar šarmu, smaidu, atvērtām sirdīm un lieliskām vokālajām spējām savaldzina gados jauna gada gājuma dāmas, ir grūti pretoties dziesmai “Story of my life”.

”Baritons” Ingars izsalkumu uzveic, skatoties ēst gatavošanas video

Reinis Sējāns, pirmo puišu priekšnesumu vērtējot, atzina, ka dziedājums nav bijis stabils, bijušas šķības notis, bet galvenais ir piedziedājumi, kuri izdevušies lieliski.

Intars Busulis novēl dziedātājiem piepildīt koncertzāles. Latvijā sen bija jābūt šādai puišu grupai, kura kārtīgi dzied.

”Baritons” Artūrs nereti apēd vairāk auglīšu, nekā atļauts, un arī mājas apstākļos nesporto

Sarkanās žaketes, sarkanās projekcijas akcentēja skaisto maestro Raimonda Paula dziesmu “Mežrozīte”, kura atmiņās lika atgriezties nevienai vien dāmai!

TOP komentāri

 • Jānis
  +23 +17 -6

  Jānis

  Ja Baritoni nonāca uz izbalsotajiem, tad es nesaprotu balsošanas sistēmu. Skatītāju simpātija uz strīpas. Bet ja godīgi Aija skatījās kopējo sezonu sniegumu un ievilka Baritonus tālāk. Cerams džeki saņemsies un strādās uz maksimumu, jo varēja X faktors beigties šodien. Meitenēm bija labāka dziesma, bet sezonas sasniegumi labāki Baritoniem. Un + piķis un popularitāte, ko dot X faktorā "Baritoni." Tāpēc tāds iznākums. Gaidu nākamo svētdienu.
 • andis
  +22 +15 -7

  andis

  Izcils Latviešu kino režisors Jānis Streičš kādreiz ir teicis par šiem šovu telefonbalsojumiem. Uzvarēs vai nu bagātie, vai Latgalieši.
  Sējāns var plivināt savu mēli mutē, bet finālā balsojumā uzvarēs Baritoni, jo Viņi nāk no Latgales, kurā ir mīlestība un vienotība visā novadā visiem.
  Sējān: ievēro ētiku cilvēkos!
  Karnevāles dabūs daudz zvanu, tikai pašas nesaprot ko dara. Klasesbiedru atbalsts šeit nav tas svarīgākais.
  Lai gan 1. vieta šajā šovā var arī būt lielākā izgāšanās tikai k-kaut kāda sadarbības līguma pēc, kurš liks nopietnu šķersli turpmākajai karjerai.
 • Anabella
  +19 +12 -7

  Anabella

  Ja jūs esat tik gudri, tad ejat paši dziedāt! Baritoni parādīja labu sniegumu, tas, ka katram ir dažāda gaume ir saprotams,bet tāpēc neviens nav jānoliek.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!