7 komentāri
Balso par savu “X Faktora” simpātiju iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā ”Akropole”!
PUBLICITĀTES FOTO

“X Faktora” lielā sacenība ir sākusies! Katru svētdienu TV3 tiešraidē par uzvaru cīnīsies jaunie mūziķi, kas cer savu nākotni saistīt ar lielo skatuvi. Taču par savu simpātiju skatītāji var balsot ne tikai tiešraižu laikā, bet arī, apmeklējot iepirkšanās un izklaides galvaspilsētu “Akropole”.

Visu šova laiku – no 6. novembra līdz 12. decembrim – ikviens varēs nobalsot par savu simpātiju “Akropolē”. Tas “X Faktora” dalībnieks, kuram izdosies izpelnīties vislielākās “Akropoles” apmeklētāju simpātijas un savākt visvairāk balsu, balvā iegūs gada abonementu “Apollo Kino”.  Tas nozīmē, ka uzvarētājs varēs apmeklēt pilnīgi visas “Apollo Kino” piedāvātās filmas gada garumā!

Ko darīt, lai tava balss nonāktu tieši tava favorīta “kontā”? Dodies uz iepirkšanās un izklaides galvaspilsētu “Akropole”, veic iecerētos pirkumus un pēc tam dodies uz informācijas centru, lai uzrādītu savu pirkuma čeku. Pret to apmaiņā saņemsi balsošanas žetonu, kuru varēsi iet un iemest kādā no kapsulām ar “X faktora” dalībnieku vārdiem. Balsošanas stendu meklē pie McDonald’s.

To, kurš būs ieguvis “Akropoles simpātijas” balvu, uzzināsi “X Faktora” finālraidījuma tiešraidē 15. decembrī!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!