5 komentāri
Ballīte ”X Faktora” aizkulisēs: kolēģi sagādā Diānai Paško pārsteigumu dzimšanas dienā
MĀRTIŅŠ GARAIS

18. novembrī dzimšanas dienu svinēja ”X Faktora” zvaigzne Diāna Paško. Dziedātāju sumināt neaizmirsa arī šova kolēģi, kuri 17. novembra koncerta aizkulisēs māksliniecei sagādāja mīļu pārsteigumu. Tajā ielūkoties ļauj arī Skaties.lv.

”Man dzimšanas dienas ir skumji svētki, vienmēr analizēju, ko esmu sasniegusi, ko neesmu. Šogad ir izņēmums, jo turpinu dzīvot atsevišķi no vecākiem, koncertēju ar grupu un piedalos ”X Faktorā”. Saka – kā sagaidīsi, tā aizvadīsi! Man nav iebildumu, lai turpinās tikpat radošs režīms,” Skaties.lv atklājusi Diāna. Pilnu interviju lasi TE!

Taču šova kolēģi pat netaisījās ļaut Diānai dzimšanas dienu sākt ar skumjām! Reinis, Artis, Klāvs, Elīna, ”Gardens” meitenes un citi jaunie mūziķi, kā arī šova personāls Diānai aizkulisēs pēc koncerta sagādāja īpašu pārsteigumu. Diāna tika sveikta ar dziesmām, ziediem un gardumiem.

Un iemeslu svinēt māksliniecei netrūka. Diānai dzimšanas dienas priekšvakarā kārtējo reizi bija izdevies iepriecināt ar lielisku ”X Faktora” numuru, kas nodrošināja viņai iekļūšanu nākamajā kārtā.

Viņas uzstāšanos baudi TE!

TOP komentāri

 • Postpatiesība
  +7 +7 0

  Postpatiesība

  Fascinē, ka Klāvam bez aģitācijām ir teju tikpat balsu, cik Diānai, par sevi aktīvi aģitējot. Arī viņu draugu skaits FB un sekotāju skaits IG ir nesalīdzināms. :D Lai izdodas, Klāv, Tu esi labākais un būsi! :)

  FB: Klāvam - 68 draugi (nav aģitāciju); Diānai - 5000 draugi (ir aģitācijas video).
  IG: Klāvam - 2605 sekotāji (nav aģitāciju); Diānai - 5350 sekotāji (ir aģitācijas video).

  Izvērtējiet, lūdzu, šo, pirms balsojiet par Diānu, jo realitātē daudz labāks un godīgāks dalībnieks ir Klāvs! :)
 • ezis
 • lol
  0 0 0

  lol

  Varu iedomāties kā pats/pati izskaties :DDD Kur kas resns? Turpini ēst savu roltonîti savā komunaļņika dzīvoklī, kad raksti komentāru no sava telefona, kursš biežāk ir lombī,ne pie tevis. :DD

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!