“Baigie sūdi – šis gabals ir totāli negatavs!” Sējāns mēģinājumā sabļauj uz “Hypnotic” meitenēm

17 komentāri

Straujiem soļiem tuvojas “X Faktora” ceturtās fināla sērijas tiešraide, kurai cītīgi gatavojas nu jau vairs tikai astoņi dalībnieki un grupas. Izskatās, ka dažiem mēģinājumos klājas grūtāk nekā citiem.

Spriedze palielinās ar katru dienu, jo arī šonedēļ šovu pametīs divi dalībnieki, tāpēc ne dalībnieki, ne viņu grupas mentori nevar būt droši ne par ko. Otrajā nedēļā, visiem par pārsteigumu, šovu pameta Nadežda Maņkeviča, bet pagājušajā nedēļā glābējdziesma bija jāizpilda vienai no skatītāju simpātiju balsojuma līderēm Adrianai Miglānei.

Izskatās, ka, pēc Reiņa Sējāna domām, “Hypnotic” meitenes vēl šodien nav gatavas svētdien uzstāties, un savas dusmas viņš izlika kameras priekšā…

“Protams, ka tas no Reiņa puses nebija domāts nopietni, bet vairāk kā joks. Jo mums nekādā ziņā neiet grūti ar dziesmas gatavošanu, viss ir vairāk kā gatavs un daudz labāk, kā bijām iedomājušās. Tāpēc tiekamies jau svētdien “X Faktora” tiešraidē, kur paši varēsiet novērtēt mūsu sniegumu,” portālam Skaties.lv komentē grupas “Hypnotic” dalībniece Sabīne Geiba.

17 komentāri