11 komentāri

Maija otrajā nedēļā sešās Latvijas pilsētās norisinājās dziedošo talantu šova “X Faktors” priekšatlases, un viena no tām notika Valmierā, kur sevi diezgan skaļi pieteica arī alojiete Larisa Miķele. Taču priekšnesums uz “X Faktora” lielās skatuves žūrijas priekšā vairs nebija tik veiksmīgs.

Izskatījās, ka 17. septembra vakarā meitene nebija īsti savā ādā. Lai gan, izpildot Tīnas Tērneres dziesmu “Simply the Best”, viņa spēja piecelt kājās skatītājus, bet pirms priekšnesuma sasmīdināt žūriju, priekšnesums viņai nebija veiksmīgs. Tas rezultējās arī žūrijas vērtējumā – pārliecinoši trīs “nē”, un pagaidām sapnis par dalību “X Faktorā” jāatliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpretī pieteica viņa sevi ļoti pārliecinoši Valmierā, pati piespēlējot ģitāru, meitene izpildīja “Balto dziesmu”. Piedāvājam ieskatīties abos šajos priekšnesumos.

TOP komentāri

 • Uhhhhh
  +27 +26 -1

  Uhhhhh

  Atkal izrauts no konteksta! Kāpēc neviens nepasaka, ka viņai ģenerālmēģinājumā UZSTĀŠANĀS DIENĀ LIKA NOMAINĪT DZIESMU, jo tā, ko viņa bija sagatavojusi, mūzikas pedagoģei (tai vietējai, kas konkursam piesaistītā) nelikās gana laba. Ko tad lai nabaga meitene dara? Vai nu jāsaņemas un jānodzied tādā gatavības pakāpē, kāda uz sitienu iespējama, vai jānolaiž spārni un jāčāpo mājās, nedziedot vispār... Viņa ir UNIKĀLS MALACIS!!! Bet žurnālisti saceļ sensāijas no tukša gaisa uz līdzenas vietas!!!
 • Madara Bērziņa
 • Bumbulīts
  +8 +6 -2

  Bumbulīts

  Brīnos, ka viņa kāpa uz skatuves ar visu lapiņu. Neviens šovs nav tā vērts, lai sevi pazemotu un, ja pedagogs uzskata, ka dziesmas maiņa ir nepieciešama, tad noteikta pats vai pati nav līmenī. Jebkura dziesma prasa reālu darba ieguldījumu. Novēlu šova veidotājiem izprast šova būtību un nepazemot cilvēkus, tikai lai gūtu reitingus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!