2 komentāri
Atradēj, atsaucies! ”X Faktora” Margaritas ģimenei pazuduši 1000 eiro
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”X Faktorā iepazītā Margarita sociālajos tīklos publiskojusi izmisuma saucienu – sieviete atklājusi, ka pazaudējusi 1000 eiro. Nauda pazudusi Rēzeknē, iespējams, izkrītot no kabatas, un Margarita nezaudē cerību, ka atradējs, izlasot šo ziņu, sadzirdēs sirdsapziņas balsi un naudiņu atdos.

”Apsveicu to, kurš šodien Rēzeknē tika pie 1000 eiro. Bet ir viens ”bet”. Mēs to nopelnījām ar grūtu darbu. Tā (nauda) bija domāta gan mācībām, gan ģimenei,” ”Facebook” ziņo Margarita.

Kā saviem sekotājiem skaidro Margarita, nauda esot ”pazudusi”. ”Kā pazuda, paši nesaprotam,” skaidro sieviete, kura apbūra Latviju un Intaru Busuli kā ar balsi, tā ar savu īpašo šarmu.

Viņa atklāj, ka nauda, vai nu izkritusi no kabatas, vai kāds tai ”palīdzējis” izkrist Rēzeknē pie traktoru detaļu veikala.

Māksliniecei palīdzēt vēlējusies Olga Rajecka, kura publiski izteikusi gatavību pārskaitīt Margaritai kādu naudas summiņu. Margarita gan no piedāvājuma atteikusies.

”Nerakstīju, lai man palīdzētu dodot, bet lai atgrieztu savu. Zobus vadzī nekaram. Nauda bija domāta studiju apmaksai. Rokas ir, kājas ir. Tātad nopelnīsim. Būs grūtāk tikt šim pāri, bet nenokaram degunu,” Olgai paskaidro Margarita.

Intervijā žurnālam ”Kas Jauns” ”X Faktora” zvaigzne paskaidrojusi, ka nelaimīgie notikumi risinājušies Rēzeknē, uz kuru vīrs devies, lai pārdotu un pārrakstītu traktoru.

Samaksāta nauda – 1000 eiro piecās 200 eiro banknotēs. Vīrs naudu pārskaitījis, sarullējis ”trubiņā”, aplicis ar gumiju un ielicis kabatā, domājot, cik tad tur līdz mašīnai un mājai. Pa ceļam gan iebraucis pāris veikalos. Piebraucot pie tirgus, secinājis, ka naudas ”rullīša” vairs kabatā nav.

Ģimene izstaigājusi visus veikalus, kuros būts, bet naudiņa nav atradusies.

”Visos tajos veikalos bija maz cilvēku, pazīstami pārdevēji, neviens neko nebija redzējis. Gribējām skatīties kamerās, lai redzētu, ka varbūt kāds pacēla, kas pacēla. Bet tajā vietā, kur pārrakstījām traktoru, teica, ka nemaz tādu kameru neesot, pat kļuva dusmīgi – ko jūs te vispār zvanāt, naudu no mums gribat, vai?” žurnālam atklājusi Margarita.

Allaž optimistiskā sieviete gan saglabā cerību naudiņu vēl atgūt – iespējams, ziņu izlasīs ”rullīša” atradējs un godprātīgi atdos.

Naudiņa nepieciešama kā Kolosovu ģimenes piecu bērnu, tā pašas Margaritas mācībām – viņa uzsākusi mācības neklātienē Malnavas koledžā, apgūstot uzņēmējdarbību lauksaimniecībā.