25 komentāri

16. decembrī noslēdzās grandiozais šovs ”X Faktors”, kurā uzvaras laurus plūca dziedātāja no Baltkrievijas Kattie. Par Kattie uzvaru daudzi priecājās, bet bija daudzi, kuri vēlējās redzēt iknedēļas balsojumu, lai saprastu, ka fināla balsojums bijis patiess. Beidzot ir iespēja redzēt katras nedēļas balsojumu.

Balsojuma tabula parāda, ka šova uzvarētāja Kattie pirmo vietu saņēmusi četras reizes, grupa ”Baritoni” vienu reizi, grupa ”Radio trio” divas reizes, toties grupa ”Carnelian” vienu reizi.

Viena no skatītāju mīluļiem dziedātājs Didzis Melderis ne reizi nav ieguvis skatītāju simpātiju augstāko novērtējumu, bet vienu reizi ir ierindojies otrajā vietā.

Bezmaksas simpātiju balsojums un balsojums, kurā jātērē līdzekļi parāda divas pilnīgi atšķirīgas “pasaules”.

Vadoties no balsojuma, no balsu skaita, ir tikai loģiski, ka Kattie šovā uzvarēja, kā nekā dziedātāja visvairāk reižu ieguva pirmo vietu un teju katru nedēļu bija balsojuma tabulas augšgalā.

Vēlreiz sveicam Kattie ar uzvaru “X Faktora” otrajā sezonā.

TOP komentāri

 • Tā Liene
  +30 +30 0

  Tā Liene

  Balsojums netiek rādīts tādēļ lai balsotu! Respektīvi, ja pieņemsim ka man patīk Kattie un es redzu ka balsojumā viņa ir pirmā, kādēļ man vel balsot? Bet ja balsojums ir slēpts, tad visi balso cerot uz labāko rezultātu!
 • !!!
 • Sabīne Purmaliete
  +17 +14 -3

  Sabīne Purmaliete

  Ko var ņemties?! Kā ir tā ir!! Nav jau pasaules gals, tas taču ir tikai šovs ??‍♀️?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!