Atklāti ”X Faktora” fināla balsošanas rezultāti

34 komentāri
Atklāti ”X Faktora” fināla balsošanas rezultāti
TOMS NORDE

Svētdienas, 16. decembra, vakarā ar baltkrievu dziedātājas Kattie uzvaru noslēdzās šova ”X Faktors” otrā sezona. Kamēr šova fani turpina apspriest baltkrievietes sasniegumu, visbeidzot publiskoti balsojuma rezultāti.

Kā liecina balsošanas rezultāti, skatītāji kopā nobalsojuši 147 858 reizes. Trešās vietas ieguvējas “Radio trio” saņēma 21 598 balsis, otrās vietas ieguvēji “Baritoni” – 57 041 balsis, bet pirmās vietas ieguvēja Kattie – 69 219 balsis.

Viens zvans par savu favorītu šova skatītājiem izmaksāja 14 centus.

Atgādinām, ka ienākumi, kas tika iegūti balsojuma laikā, tiks ziedoti gada sirsnīgākajai labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”.

”X Faktora” finālā “Radio trio” izpildīja Maikla Džeksona “Earth Song” un kopā ar savu mentoru Intaru Busuli – “Nākamā Pietura – Depo.”

“Baritoni” finālā priecēja ar Eltona Džona “Your Song”, bet arī kopā ar Antru Stafecku, Dināru Rudāni, Ievu Sutugovu un Rūtu Dūdumu – grupas “ABBA” dziesmu “Dancing Queen”. Superfinālā grupa uzstājās ar ”The Sound Poets” hitu “Kalniem pāri.”

Kattie pirmā fināla dziesma bija Kellijas Klārksones “Stronger (What Doesn’t Kill You)”, savukārt duetā ar Arturu Gruzdiņu – vienu no šobrīd aktuālākajām dziesmām “Shallow”, ko izpilda Bredlijs Kūpers un Lady Gaga. Superfinālam Kattie bija izvēlējusies Šanjas Tveinas “From This Moment On”.

”X Faktora” uzvarētāja Kattie balvā ieguva 10 000 eiro ekskluzīvu sadarbību ar ierakstu kompāniju “Sony Music”.

TOP komentāri

 • Solo

  Solo

  Nekas tur nav aizdomīgs, es balsoju daudz reižu par Kattie, zinu daudzus kuri arī balsoja.
  Viņai bija ļoti liels atbalstītāju pulks.
 • Kristaps

  Kristaps

  Varbūt cilvēki kuri nebalsoja vispār...nobalsoja pēdējā finālā!Ketijai potenciāls bija un labi dziedāja.Malacis meitene!Latvija vienkārši nalsoja par Ketiju varbut tapēc kad runāja latviski un dziedāja dziesmu latviski!Visi mani draugi balsoja par Ketiju!Ketija labākā!!!!
 • Lāsma

  Lāsma

  Nesaņēma skatītāju balvu, jo par Baritoniem balsoja jaunas mazas meitenes i netā bez maksas. Bet kad jāsāk maksāt, kredīts beidzās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!