Atklāti! Jubalta meita par asarām pēc uzstāšanās “X Faktorā”

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 Komentāru
Atklāti! Jubalta meita par asarām pēc uzstāšanās “X Faktorā”
Vladislavs Proškins/F64 / F64

Latvijas šovbiznesa telpā pašlaik aprunātākais notikums nav tālu jāmeklē – sevi skaļi pieteikušais dziedošo talantu šovs “X Faktors” jau ar pirmo sēriju Latvijai parādījusi daudzus iepriekš neredzētus spīdekļus. Viena no tādām bija grupas “Prāta vētra” ģitārista Jāņa Jubalta meita Helēna Paula Jubalte. Pēc uzstāšanās manīju, ka viņa izplūda asarās, tāpēc portāls Skaties.lv steidza skaidrot, kas notika.

“Šī bija viena no tām retajām reizēm, kad es pat saraudājos aiz tā prieka un emocijām, ko saņēmu uz skatuves. Tas bija tiešām fantastisks mirklis!” portālam Skaties.lv savās sajūtās uzreiz pēc uzstāšanās dalījās tikai 16 gadus vecā Helēna Paula.

Meitene pati neuzskata, ka būtu ļoti emocionāla, un par sīkumiem neraudot. “Bet raudu tikai par patiešām svarīgām lietām. Gan par labām, gan sliktām, bet prieks, ka šoreiz tā bija ļoti laba lieta. Nebiju gatava tam!” smejot nosaka viņa.

Iemesli meitenei bija dažādi – gan pašas priekšnesums, ko pati uzskata par ļoti dabīgu. “Es negaidīju, ka tā mūzika no manis tik ļoti plūdīs laukā!”

Arī žūrijas vērtējums bija “pie vainas”, kas viņu iedvesmojis. “Ir patīkami dzirdēt, ka tik lieli un svarīgi cilvēki saka tik patīkamus vārdus un gaida vēl vairāk!” par “X Faktora” soģu komentāriem izsakās grupas “Prāta vētra” ģitārista Jāņa Jubalta meita. Tēvs bija arī ieradies viņu atbalstīt aizkulisēs. Pati atzīst, ka šis būs labs stimuls arī turpmāk vienmēr pacensties vēl vairāk.

Video: Helēnas Paulas uzstāšanās “X Faktorā”

0 Komentāru