7 komentāri
Zēns no Strenčiem, meitene, kura zaudējusi visu ģimeni, un jaunās mammas: Valmiera pārsteidz ”X Faktoru” ar skarbiem stāstiem
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Valmierā nupat noslēgusies atlase šovam ”X Faktors”. Pilsēta pārsteidza ekspertus ar patiesi krāšņu konkursantu pulku – uz skatuves atrādīt talantus, cerot iekļūt šovā, kāpa vairākas jaunās māmiņas, meitene, kura sadziedājusies ar Lauri Reiniku un zēns, kurš ārstējās no depresijas un pieveicis atkarību.

Dalībnieku atlase Valmierā sākās 15.00 un ieilga līdz vēlam vakaram. Uz noklausīšanos Valmierā pārsvarā bija ieradušās dāmas – kupls skaits jauno māmiņu, tostarp arī Monika, kuru mūzikas draugi atpazīs kā meiteni, kura kopā ar Lauri Reiniku iedziedājusi lietuviešu versiju dziesmai ”Pasakā”.

Interesanti, ka atlases norises vieta šosezon nav noteicošais faktors – daudzi talanti uz Valmieru bija ieradušies no Rīgas, Rojas un citām Latvijas malām.

Kāda meitene pat īpaši mērojusi ceļu no Īrijas, lai izmēģinātu spēkus ”X Faktorā”. Savukārt kāds puisis ieradies no Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas, kurā centies cīnīties ar depresiju un zina, kas ir psihotropo vielu atkarību.

Atklātu interviju ar šo puisi lasi TE!

Kāda no dāmām savukārt mūzikā atradusi dziedināšanu pēc tam, kad mūžībā aizvadījusi mammu, tēti un brāli.

To, cik daudzi no Valmieras atlases iekļūs nākamajā kārtā, zināsim tikai pēc tam, kad noslēgsies atlases visās pilsētās. Taču, kā Skaties.lv pēc dalībnieku noklausīšanās atzīst šova producente, Ilze Ūdre, vairāki no Valmierā redzētajiem mūziķiem ekspertiem likušies visai interesanti.

”Es domāju, ka tā iemesla dēļ, ka pagājušajā gadā uz šo pašu telpu atnāca Līga Rīdere un pārsteidza Latviju, ir viens no iemesliem, kāpēc šodien atlasē dzirdējām tik daudz jauno māmiņu.

Tas ir viens no veidiem, kā Līga ir pozitīvi iespaidojusi citas Latvijas jaunās māmiņas – nesēdēt mājās, nečīkstēt par par dzīvi un sliktiem vīriem, bet iet un dziedāt, piemēram,” spriež Ūdre.

Taču nekas vēl nav nokavēts. ”X Faktors” meklēt talantus ieradīsies vēl arī Jelgavā, Rēzeknē, Jēkabpilī un, protams, Rīgā.

Īpaši tiek gaidītas vokālās grupas un jaunieši, kuri paši raksta dziesmas – salīdzinot ar pagājušo gadu tādu pagaidām ir mazāk. Un noteikti atkal spēkus izmēģināt var nebaidīties ierasties tie, kuriem varbūt tik labi nepaveicās ”X Faktora” pirmajā sezonā – arī Valmierā no jauna šovam sevi pieteica vairāki talanti, kuri mēģināja arī pagājušogad.

”Mēs esam priecīgi satikt tos, kuri nāk otro reizi. Britu ”X Faktorā” tā ir noticis vairākkārt – cilvēks ar pirmo reizi atnāk un diez ko labi neiet, pa gadu viņš kaut ko ir sapratis par savām vokālajām spējām un savu ceļu mūzikā, nāk vēlreiz un tiek stipri tālāk,” iedrošina Ūdre.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!