Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

149 komentāri
Atkal Busulis cieš! “X Faktoru” pamet Ozolnieku princese Nadežda Maņkeviča
Ghetto Games

22. oktobra vakarā kanāla TV3 tiešraidē varēja vērot jau otro “X Faktora” fināla raidījumu, kurā pēc patīkamās daļas – visu dalībnieku priekšnesumiem – sekoja telefona balsojuma rezultāti. Tas vēstīja, ka glābējdziesma šonedēļ bija jādzied divām dāmām – Nadeždai Maņkevičai un Alisei Haijimai. Šovu pameta Maņkeviča.

Abas “nosēdinātās” saprata, ka kādai no viņām šis ir pēdējais “X Faktora” priekšnesums, tāpēc izlika sevi visu. Žūrijai nebija viegls uzdevums, kaut vai tikai tāpēc, ka glābējdziesma bija jādzied vienai no pirms fināla raidījumiem uzskatītajām favorītēm Alisei Haijimai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šonedēļ bargākais žūrijas dalībnieks, kurš ir mentors grupu kategorijai, bija drošībā, tāpēc viņam arī piederēja galavārds, un Sējāns mājās aizsūtīja Nadeždu.

VAI TEV JAU IR BIĻETE UZ “X FAKTORA” TIEŠRAIDI?

TOP komentāri

 • Luīze
  +61 +61 0

  Luīze

  Nesaprotu, bija un ir daudz sliktāki dalībnieki, kuriem jāiet mājās.
 • Sīmanis
 • Riri
  +47 +47 0

  Riri

  Esmu šokā par rezultātu. Bija mana favorīte. Bija daudzi tur daaaaudz skiktāki par viņu, nesaprotu kā tie cilvēki tur balso. Pat skatīties vairs negribas.
  Tiešām nevar neko sadomāt un dot vēl vienu iespēju viņai? Tas būtu tikai godīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl