9 komentāri
ATBRĪVOJUŠĀS VIETAS! Piesakies skatītājos uz pasaules slaveno šovu “X Faktors”
14.08.2017 Pirmais šovs X faktors (Mārtiņš Zilgalvis / f64)

Šonedēļ norisinās pirmās filmēšanās šovam, kas atklās jaunus un iepriekš Latvijā neredzētus un nedzirdētus talantus. Esi pirmais, kurš ierauga nākamās zvaigznes “X Faktorā”!

Šova “X Faktors” sēriju ieraksti norisināsies 15., 16. un 17. augustā plkst. 17.00 un 20.00 Rīgas kinostudijā, Šmerļa ielā 3, tāpēc nenokavē savu lielo iespēju un piesakies tūlīt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi rādīs, ko spēj, un cīnīsies par iespēju rudenī profesionāļu vadībā pilnveidot un izmantot savu talantu un slīpēt ceļu uz slavu. Daloties priekā par to, ka beidzot arī Latvijā ir pasaulē popularitāti guvušais šovs, pirmos četrus ”X Faktora” raidījuma ierakstu koncertus dāvinām – ieeja tajos būs bez maksas.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Foto: “X Faktora” skatuve jau gatava!

TOP komentāri

 • varbūt...
  +7 +7 0

  varbūt...

  Varbūt būtu vairāk skatītāju, ja dalībnieki zinātu savu laiku 17 vai 20, varētu uzaicināt savus draugus un paziņas, bet nav īsti informācijas, zināms tikai datums
 • ele
  +6 +4 -2

  ele

  Uz "Es mīlu Tevi, Latvija!" pirmām filmēšanām arī bija patukšas zāles, bet tagad tauta gatava stavēt kājās ka tik tiktu iekšā. Un par pauzēm - tā jau tās filmēšanas notiek, tas nav gatavais samontētais glīts raidījums, ko skatītajs redz savās mājās, tas arī jāsaprot.
 • Elīna
  +4 +2 -2

  Elīna

  Šodien arī tur biju, patika priekšnesumi un publika arī bija atsaucīga! Žūrija pārāk gari izteicās, kad vērtēja tāpēc viss ritēja lēnāk nekā gribētos. Kopumā, ja ir iespēja , iesaku aiziet !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!