”Asaras nobira. Saprotu, ka nav jēgas raudāt, jo nekas nebeidzas, šovs ir visa sākums.” Loreta Klibiķe neplāno pazust no skatuves

6 komentāri
”Asaras nobira. Saprotu, ka nav jēgas raudāt, jo nekas nebeidzas, šovs ir visa sākums.” Loreta Klibiķe neplāno pazust no skatuves
PUBLICITĀTES FOTO

Otro šova ”X Faktors” tiešraidi bez iespējas dziedāt glābējdziesmu pameta dziedātāja Loreta Klibiķe, kura daudziem skatītājiem palikusi atmiņā vēl no TV atlases, kur izpildīja Aminatas dziesmu ”Maiga vara”. Loreta pēc izbalsošanas ļāvusies asarām, bet nu ir apņēmības pilna turpināt darboties mūzikā, iekarot jaunas virsotnes, kā nekā viņa apzinās, ka ir talantīga.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Loreta atklāj, ka priekšnojauta viņai nav pateikusi, ka otrā tiešraide būs liktenīga un mājās dosies tieši viņa, turklāt bez iespējas dziedāt atkārtoti.

Otrajā ”X Faktora” tiešraidē šovu pamet Loreta Klibiķe un ”Audiokvartāls”

”Bija attiecības, kas izjuka un tagad vietā ir atrasts, kāds labāks.” Loreta Klibiķe bijušās attiecības iztirzās dziesmā

”Varbūt no malas izskatījās, ka esmu saspringta un sabijusies, bet tas ir tikai stress, ar kuru vēl cīnos. Esmu salīdzinoši jauna un man ir laiks pilnveidoties, mācīties, lai savaldītu stresu. Bēdīgi, ka nebija iespējas izglābties un pierādīt sevi ar citu dziesmu,” skumji nosaka Loreta.

Dziedātāja domā, ka varbūt skatītājiem traucējis saspringums, tas, iespējams, nav atstājis iespaidu, ka viņa pati bauda uzstāšanos, bet viņa baudījusi. Loreta centusies izpildīt dziesmu tā, kā uzskatījusi, tas ir nepieciešams.

Loreta prāto, varbūt kādam nepatika tērps vai mati, varbūt kāds vēlējies jautrāku dziesmu?

”Dziesmas izvēle bija pareiza un atbilstoša – manām sajūtām, man piestāvēja. Pieņēmu arī pareizo lēmumu, nomainot vairākās vietās dziesmas vārdus, lai dziedātu, kā pirmajā personā, tas tikai paspilgtināja, ka dziesma ir par mani,” prāto Loreta.

”Veselība pirmajā vietā!” Loreta Klibiķe zaudē 50 kilogramus liekā svara un atgriežas uz ”X Faktora” skatuves

Loreta pačukst, ka viņas glābējdziesma bijusi spēcīga, kas zina, kā būtu viss bijis, ja arī viņai būtu bijusi iespēja mēģināt izglābties.

”Grūti tādā momentā valdīt asaras, bet paralēli ieslēdzas stress, šoka moments, kad nesaproti, kas īsti ir noticis – vai tiešām dodos mājās, vai tiešām, tas ir viss? Asaras nobira, bet saprotu, ka nav jēgas raudāt, jo zinu, ka nekas nebeidzas, šovs ir tikai visa sākums,” smaida Loreta.

Šova dalībniece priecājas par to, ka visu emocionāli grūto nedēļu viņai jutuši līdzi atbalstītāji, kas nebūt nav mazs pulks cilvēku. Viņa saņēmusi daudz vēstuļu, uzmundrinājuma vārdus, kas devuši spēku.

”Milzīgs paldies par jaukajiem vārdiem, atbalstu. Tādus komentārus, kā saņēmu vakar – nebiju saņēmusi nekad, kaut arī TV atlases uzstāšanās sniedza daudz pozitīvu atsauksmju. Cilvēkiem patika dziedājums, rakstīja, ka skaisti nodziedāju. Paldies par ziņām, ko saņemu ikdienā, tas uzmundrina mani un motivē darboties,” fanus uzrunā Loreta.

Tuvākajos nākotnes plānos ietilpst pierādīt sevi dziesmu rakstīšanā, tas ir nākamais mērķis, uz ko Loreta tieksies – savu dziesmu radīšana un prezentēšana klausītājiem.

”Es neapstāšos, bet turpināšu dziedāt, pilnveidošu sevi. Man ir liels potenciāls un arī auditorija, kas mani atbalsta un palīdzēs ar labiem vārdiem, domām, pateicoties tam visam – man izdosies,” apņēmības pilna ir Loreta.

Dziedātāja sola arī koncertus, sākumā mazus, bet vēlāk jau lielākus, kā nekā viss sākas pakāpeniski, galvenais neapstāties attīstībā!

6 komentāri

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu