Arturs Gruzdiņš izdod pirmo dubultsinglu no gaidāmā debijas albuma

2 komentāri
Arturs Gruzdiņš izdod pirmo dubultsinglu no gaidāmā debijas albuma
FILIPS ŠMITS

Klajā nācis dziedātāja Artura Gruzdiņa singls ”Aplī”, kas kopā ar videoklipu ir pirmie vēstneši rudenī gaidāmajam debijas albumam. ”Aplī” ir dubultsingls, kopā ar titultdziesmu iznāk arī dziesma ”Leģendāri”, kuru hokeja klubs Rīgas ”Dinamo” ir izvēlējies par jaunās sezonas himnu.

Arturs kā atpazīstamā šova ”X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs ieguva iespēju parakstīt līgumu ar pasaulē zināmo mūzikas ierakstu kompāniju ”Sony Music Entertainment”. Ierakstu kompānijas paspārnē iznāk jaunais ieraksts.

Albumu producējis Latvijā atzītais mūziķis un producents Reinis Sējāns.

Abu mūziķu sadarbība veiksmīgi turpinājās pēc ”X Faktora” beigām, kas savukārt ļāvusi ierakstīt kvalitatīvus skaņdarbus latviešu valodā.

”Dziesma ir par dzīvi, kuru nevēlamies kontrolēt, tā vietā, izvēloties ļaušanos straumei. Notikumi un situācijas nemainās, tie transformējas un apļveidīgi atgriežas mūsu ikdienā,” Arturs par jauno hitu.

Toties dziesma ”Leģendāri” stāsta par Rūjienas puikām, kuri izveidoja grupu un gāja pret visiem, kuri neticēja, ka izdosies.

”Dziesma veltīta visiem, kuri atļaujas sapņot, un tiem, kuri, pārvarot savas vājības, dara visu, lai viņu sapnis īstenotos gan mūzikā, gan sportā, gan biroja darbā, jebkur, kur vari kļūt par neaizstājamu puzles gabaliņu,” tā Arturs.

2 komentāri