11 komentāri
Arturs Gruzdiņš apbalvots par Rūjienas “Gada cilvēku 2017”
Uldis Rusmanis

17. novembrī Rūjienas kultūras namā Latvijas 99. gadadienas svinību ietvaros tika arī pasniegtas gadskārtējie pilsētas apbalvojumi, kur vienā no nominācijām triumfēja arī šova “X Faktors” dalībnieks Arturs Gruzdiņš.

Balvas tika pasniegtas trīs nominācijās – “Goda pilsonis”, “Gada cilvēks 2017”, “Gada skolēns 2017”. Kategorijā “Gada cilvēks 2017” kopā ar vēl divām rūjienietēm – Sanniju Kalniņu un Madaru Kalniņu, balvu saņēma pilsētas pārstāvis “X Faktorā” Arturs Gruzdiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš to izpelnījies par veiksmīgu sevis pieteikšanu mūzikas pasaulē un Rūjienas vārda popularizēšanu.

“Tas man bija negaidīti un milzīgs pagodinājums. Ja godīgi, nejūtos vēl to nopelnījis, jo ir izdarīts daudz, bet daudz vairāk darba vēl ir priekšā. Manuprāt, daudzi rūjienieši, kas ar saviem darbiem pilsētas vārdu nes plašumā, to būtu pelnījuši vēl vairāk kā es.

Lai nu kā, milzīgs PALDIES tiem, kuri pielika savu roku pie šī goda, un paldies visiem, kuri atbalsta mani un visus “X Faktora” dalībniekus ar saviem labajiem vārdiem,darbiem un domām!” tā Arturs portālam Skaties.lv par apbalvojumu.

Interesanti, ka šajā ceremonijā Arturs tiek apbalvots ne pirmo reizi – 2011. gadā mūziķis ieguva balvu “Gada skolēns”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!