Artura Gruzdiņa patriotiskajā dziesmā saklausa plaģiātu

65 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē patriotisku dziesmu ”Karavīrs” klausītāju vērtējumam nodeva šova ”X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš ar savu grupu ”Refleksija”. Televīzijas pirmatskaņojumu jaunais singls piedzīvoja ”X Faktora” tiešraidē Lāčplēša dienas vakarā, un pēc priekšnesuma publiskajā telpā uzvirmojušas runas par plaģiātismu.

11. novembra vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova ”X Faktors” ceturtais tiešraides raidījums, kas izskanēja patriotiskās noskaņās. Tajā kā īpašais viesis uzstājās arī šova pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš ar savu grupu ”Refleksija”.

Pēc viņu uzstāšanās interneta ārēs izskanējušas aizdomas, ka viņu jaunā dziesma ir ļoti līdzīga kādai jau agrāk tapušai kompozīcijai.

Artura Gruzdiņa un grupas ”Refleksija” jaunajā dziesmā ”Karavīrs” daudzi mūzikas pazinēji saklausījuši līdzību ar grupas ”Metallica” megahitu “Nothing Else Matters”.

Līdzību starp abām dziesmām pamanījuši gan “X Faktora” fani, gan ziņu portālu komentētāji un sociālo tīklu lietotāji. Viņu vidū ir arī ar šovbiznesu saistīti ļaudis – dziedātāja Laura Raila un šovmenis Edgars Toretto.

Dziesmas “Karavīrs” stāstu lasi šeit!

Skaties.lv sazinājās ar pašu mūziķi, taču Arturs uzsvēra, ka no komentāriem šajā gadījumā vēlas atturēties un ļaut klausītājiem pašiem izlemt, patīk dziesma vai ne.

Un kā domā tu?

Arturs Gruzdiņš un grupa “Refleksija” – “Karavīrs”

“Metallica” – “Nothing Else Matters”

65 komentāri