Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

10 komentāri
Artis Zaķis priecājas, ka vakara tiešraidei varējis izveidot īstu priekšnesumu
PUBLICITĀTES FOTO

Gatavojoties piektajai šova tiešraidei, jaunais dziedātājs Artis Zaķis nosvinējis septiņpadsmito dzimšanas dienu, bet pārējā laikā aktīvi gatavojies “X Faktoram”. Šonedēļ Artis izpildīs vienu ātru un vienu lēnu dziesmu, tādā veidā mazliet paplašinot savu komforta zonu.

”Pēc pagājušās nedēļas, protams, ir uztraukums, ka varētu atkal nokļūt uz izbalsošanas strīpas, tomēr tas negatīvi neietekmē manus šīs nedēļas priekšnesumus,” nosaka Artis Zaķis.

”X Faktora” dalībnieks Artis Zaķis par matu krāsošanas eksperimentiem un apkārtējo cilvēku reakciju

Šonedēļ Artis izpildīs vienu ātru dziesmu ar dejotāju iesaisti, tas būs SIA hits ”Chandelier”. Toties otrajā dziesmā jaunietis neatkāpsies no ierastā ampluā un dziedās kādu no Dona hitiem.

”Runājot par “Chandelier”, priecājos, ka beidzot varu izveidot īstu priekšnesumu. Līdz šim esmu dziedājis balādiskākas dziesmas, mazliet aktīvāka dziesma būs kas jauns. Dejotāju iesaiste liks man justies vēl brīvāk un motivēs vēlēties dejot,” smaida Artis.

Arī Dona dziesmu šova dalībnieks sauc par interesantu, neskatoties uz to, ka tā ir tuvāka tam, ko viņš jau iepriekš šovā ir darījis. Kā nekā ikviens hits ir ar savu emociju, noskaņu, tāpēc spēj ”uzburt”, ko jaunu un neredzētu.

Artis Zaķis uzskata, ka atrasties soli no izbalsošanas bija tieši tas, kas viņam vajadzīgs

”Stress man parasti parādās īsi pirms iešanas uz skatuves. Lai tiktu ar to galā, vienkārši dziļi elpoju, nokoncentrējos uz priekšnesumu, vēstījumu un cenšos iestāstīt pats sev, ka viss būs labi,” nobeidz Artis.

Vai piektajā tiešraidē redzēsim arī pašu Arti dejojam? Kā jaunajam dziedātājam izdosies nodziedāt visu iemīļoto ”Pēdējo vēstuli”?

Skaties jau šovakar, telekanālā TV3, plkst.20.20!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!