“Ārsts man ieteica šodien ne ar vienu nerunāt!” Arturs Gruzdiņš pirms “X Faktora” ceturtdaļfināla iedzīvojies balss problēmās

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri

Viņi nav profesionāli un pieredzes bagāti mūziķi un dziedātāji, bet gan vēl tikai apgūst savu potenciālu un mācās par tādiem būt. Viens no rādītājiem ir balss, kas nav pieradusi pie milzu slodzes, tāpēc dalībniekiem tā jāsaudzē par visu visvairāk. Par to šonedēļ pārliecinājies viens no “X Faktora” galvenajiem favorītiem Arturs Gruzdiņš.

“Absolūti nav nekas nopietns, vienkārši ārsts ieteica šodien balsi pasaudzēt un… ne ar vienu nerunāt!” smej Gruzdiņš, kurš kārtējo reizi nezaudē optimismu, bet mediķu ieteikumus uztver nopietni.

Taču jaunais mūziķis nomierina fanus un saka, ka par gaidāmo tiešraidi nav jāsatraucas: “Tas viss nieks vien ir, vienkārši jāatpūtina balss saite. Normāla prakse mūziķiem. Svētdien būšu uz strīpas un gatavs bliezt!”

Arturs uzvarējis piecos no pieciem skatītāju simpātiju balsojumiem internetā, un tiek uzskatīts, ka tieši viņam ir lielākā fanu armija dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Vai viņi savu favorītu atbalstīs arī grūtā brīdī? Noskaidrosim jau 19. novembra tiešraidē!

NOSKATIES! Arturs Gruzdiņš rībina “Metallica” Rīgas kinostudijā

4 komentāri