Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
Aromeļļas smaržu vietā, meditācija un gavēnis: ”Radio trio” dalībnieces Katrīnas skaistuma knifiņi
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Meiteņu grupas ”Radio trio” dalībniece Katrīna Anna Vīgante kā jau ikviena sieviete aizdomājas par savu ārējo veidolu un rūpējas, lai vienmēr izskatītos kopta. Katrīna apzinās, ka ārējais veidols ir iekšējās pasaules atspoguļojums.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katrīna stāsta, ka mācas iemīlēt sevi un tas ietver arī rūpes par savu psiholoģisko veselību. Piemēram, spēju līdzsvarot emocijas, veselīgi un produktīvi nodarbināt prātu, atlaist novecojušas domformas, atmodināt sirds siltu cilvēcību un mīlestību pret visu, kas apkārt.

Kā pašu galveno Katrīna nosauc vadīšanos pēc savām patiesajām sajūtām, jūtām, jo, tās signalizē par to, vai viņa ir harmonijā ar sevi.

”Ne vienmēr iet tik gludi, gadās brīži, ka stress un slodze ir spēcīgāki par mani un noved, līdz spēku izsīkumam, motivācijas trūkumam un reizēm jau, līdz saslimšanai, tāpēc apzināti, rūpējos par ķermeni,” atklāj Katrīna.

Katrīna ļoti nopietni pievēršas ūdens dzeršanai, pievēršot lielu uzmanību ūdens kvalitātei. Pārsvarā tiek dzerts avota ūdens vai strukturizēts ūdens ar augstu “PH” līmeni. Dziedātāja apzinās, ka ķermenis nefunkcionē, kā nākas, ja organismā ir ūdens trūkums.

”Katru rītu dzeru siltu ūdeni ar medu, tad visas aktīvās medus vielas kopā ar ūdeni izcirkulē cauri limfātiskajai sistēmai. No rītiem eju ledus dušā un stimulēju asinsriti rīvējoties ar frotē dvieli. Cenšos vingrot katru otro dienu, viegli un nepiespiesti, kaut vai tikai 20 minūtes. Ja negribas vingrot, tad vienkārši izdejojos pie savas mīļākās mūzikas vai pastaigājos,” skaistuma noslēpumus atklāj Katrīna.

Dziedātāja veic dziļās elpošanas vingrinājumus, lai apgādātu visu organismu ar skābekli.

Brīvākos vakaros mēdz doties uz dejām – bachatu, salsu, tango un twerku, kas, ļoti labi palīdz apasiņot iegurni un sievietes reproduktīvos orgānus.

Runājot par skaistumkopšanu, Katrīna neslēpj, ka ikdienā kosmētiku lieto maz, jo arvien vairāk iemīl savu dabisko skaistumu.

”Reizēs, kad krāsojos skatuvei, vai pucējos uz kādu īpašu pasākumu, tad, izvēlos dabīgas izcelsmes tonālo krēmu, pūderi un skropstu tušu,” stāsta Katrīna.

Āda tiek mitrināta ar eļļām, uz nakti dziedātāja seju mitrina ar kokosriekstu eļļu, ķermenim lieto labas kvalitātes olīveļļu, kura mitrina un kopj ādu labāk nekā speciāli krēmi.

Katrīna nelieto smaržas, to vietā tiek lietotas aromeļļas, kuras viņa pati uzjauc pēc savas patikas uz olīveļļas bāzes. Par matiem šova dalībniece rūpējas tos bieži izķemmējot, kārtīgi stimulējot asinsriti galvas ādā.

”Ļoti efektīva prakse man ir gavēnis. Esmu izstudējusi daudz informācijas par šo tēmu. Mēdzu gavēt tikai ūdens robežās no 1 līdz pat 3 dienām. Ķermenis iznīcina vecās, bojātās šūnas un reģenerē jaunas, līdz ar to atjaunojas āda, enerģija un arī galva paliek ”vieglāka”. Ķermenis atrod no cukura atkarības un izveidojas apzinātākas attiecības ar ēdienu,” skaidro Katrīna.

Īpašas diētas dziedātāja neietur, bet nepārtraukti eksperimentē, mēģina un sajūt, kas ķermenim patiešām vajadzīgs, kas nē.

Šobrīd viņa ir sajutusi, ka kafija ļoti vājina imunitāti un gaļa pasliktina gremošanu. Ķermenis zaudē daudz enerģijas, kas noved pie spēka un motivācijas zuduma un slikta garastāvokļa. Un tādā stāvoklī zūd dzīvesprieks.

”Nereti lutinu un attīru sevi arī ar aromeļļu terapiju un skanošajiem traukiem vai meditāciju. Kā arī attīstu savus hobijus, kas dod daudz dzīvesprieka.

Izejot no mājas man vienmēr līdzi ir kāda aromeļļiņa, visbiežāk citronu vai apelsīnu, kas uzmundrina un dod siltumu un sparu,” tā Katrīna.

Pēc Katrīnas domām cilvēka skaistums ir tas, kā cilvēks mīl un izpauž sevi savā unikalitātē. Nav divu vienādu cilvēku, tāpat kā nav divu vienādu sniegpārsliņu vai pirkstu nospiedumu.

”Personīgi es cilvēkos vienmēr saskatu tieši personalitātes starojumu un tad ārējais izskats paliek mazsvarīgs. Sevī visvairāk mīlu spēju saņemties un mainīties. Arī man ir savi ”vizuālie” defektiņi, kurus meistarīgi māku noslēpt. Bet tas ir cilvēcīgi. Trūkumi un neērtības mūs dzen uz priekšu, liek tuvoties sev, ieraudzīt savu unikālo starojumu un to attīstīt,” smaida Katrīna.

Katrīna novēl ikvienam sajust savu aicinājumu un uzdevumu šeit uz zemes. Kad cilvēks rada, realizē savu sūtību un dara to, kas viņam sagādā piepildījumu, tad pārējās lietas dzīvē vienkārši atspoguļo iekšējo prieku izskatā, veselībā, attiecībās un visā, ko pieredz. Tad arī visi liekie jautājumi un bēdas izšķīst priekā.

Vēlies vērot koncertu tiešraidē? Biļetes iegādājies ŠEIT!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!