5 komentāri

Dziedātājs Alekss Silvērs jau vairāk nekā piecus gadus darbojas uz skatuves. Mūziķis piedalījies gan “Eirovīzijas” atlasē, gan pārstāvējis Latviju “Slāvu Bazārā” un paralēli izdevis singlus. Nu viņš sevi pierāda šovā ”X Faktors”.

Alekss atklāj, ka skolā klases biedri un skolotāji viņu neuzskatīja par veiksminieku, teica, ka dziedāšana nav domāta viņam. Tas lika izjust nebeidzamu spiedienu un bijis grūti, doties uz skolu un komunicēt ar cilvēkiem, kuri netic viņa talantam.

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

Aizkulisēs dziedātājs pastāsta, ka ļoti mīl Aiju Auškāpu un pie reizes arī baidās no viņas. Neskatoties uz to, viņš vēlas uzzināt, ko Aija teiks par priekšnesumu.

Izskanot ekspresīvajai Sergeja Lazareva dziesmai ”You are the only one”, Marats Ogļezņevs atzina, ka tas bijis vokāli spēcīgi, intonatīvi labi, bet viņam likās, ka dziedātājs kopē Lazarevu, tas traucējis.

Intaram Busulim arī radās priekšstats, ka priekšnesuma laikā Lazarevs nāca priekšplānā, bet uzstāšanās bijusi emocionāli piepildīta.

”Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties.” Alekss Silvērs par dalību ”X Faktorā”

Reinis Sējāns vēlējās redzēt cilvēku ar savu domu, savu ideju, par to, ko gribas izdarīt uz skatuves.

Aija Auškāpa uzskatīja, ka skaidri bija nolasāms, kas Aleksam patīk un ko viņš vēlas, bet gribas redzēt ko pirmatnēju, būtību, kas nav izdomāta.

Aija, Intars un Marats uzstāšanos novērtēja ar – JĀ, bet Reinis ar – NĒ.

TOP komentāri

 • Kārlis
  +5 +5 0

  Kārlis

  Kas viņš ir un ko ir sasniedzis? Latvija tagad noteikti zin vairāk, kas ir Dimitrijs, nevis kāds tur Aksels.
 • Alise
  +4 +3 -1

  Alise

  Es nezinu pat kāpēc, bet man viņš absolūti neko neizsaka, ne dziedājums, ne pats.
 • Ketija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!