Trešajā tiešraidē ”X Faktoru” pameta trio ”Limonāde”. Dāmas skatītāju balsojumā ieņēma pēdējo vietu, tātad viņām nācās šovu pamest bez iespējas dziedāt glābējdziesmu. Trio savu uzstāšanos vērtē neitrāli, bet priecājas, ka piedalījušās šovā.

4 komentāri

4 komentāri

 • Aigars

  Aigars

  Par Limonādi. Mani neuzrunāja it nemaz,jo nepareiza bija dziesmu izvēle.Ieraugot tērpus vispār šoks.Kas tās par spīdīgām lupatām,dziļajiem izgriezumiem-vai nu krūtis plikas līdz krūšu galiem vai dibeni spīd,līdz ar ko padarot par prastām, vulgārām. Sievietes tomēr gados un bērni,vajadzēja,ko gaisīgu vieglu neuzbāzīgumu,kas staro maigumu un sievišķību,tāpat arī ar dziesmu izvēli.Ārprāts. Vēl,kas Jums uz sejām bija redzama augstprātība,iedomība un visvarenība.No Jums nestaroja maigums,sievišķība kā no Rozēm. Var jau būt,ka tādām Jums jābūt,lai izsistos,bet nu kā ir tā ir. Turaties.
  • Aigars ir pāķis

   Aigars ir pāķis

   Ko tu tur murgo. Viņas ir pieaugušas sievietes, tieši tāpēc var ģērbties sievišķīgi, parādot savu augumu! Vienīgais, kas viņas iegāza ir tizlā dziesmu izvēle.
   • Arvīds

    Arvīds

    Pieaugušas sievietes un parādīt augumu? Jā,bet skaisti ar noslēpumu,bet šeit nu bija kā vieglas uzvedības sievietēm. Vajag nedaudz ar koķetinun noslēpumu un skatoties,kas kuram aufumiņam liek izskatīties labi. Nebija laba apģērbu izvēle.
 • Nanija

  Nanija

  Iegūtā pieredze, draugi un atpazīstamība - tas jau vien ir daudz.Turam īkśķus par māsiņām 🌹🌹

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!