Arī pēc izbalsošanas ”Limonāde” ievēros mentora Intara Busuļa sniegtos ieteikumus

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
Arī pēc izbalsošanas ”Limonāde” ievēros mentora Intara Busuļa sniegtos ieteikumus
PUBLICITĀTES FOTO

Trešajā tiešraidē ”X Faktoru” pameta trio ”Limonāde”. Dāmas skatītāju balsojumā ieņēma pēdējo vietu, tātad viņām nācās šovu pamest bez iespējas dziedāt glābējdziesmu. Trio savu uzstāšanos vērtē neitrāli, bet priecājas, ka piedalījušās šovā.

”Savu uzstāšanos vērtējam neitrāli – nebija slikti, bet varējām, protams, labāk. Mēģinājumos šķita labāks, jaudīgāks priekšnesums, bet arī tiešraidē nebija ne vainas,” sarunā ar portālu Skaties.lv skaidro ”Limonāde”.

Trio ”Limonāde” atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus

”Limonāde” uzskata, ka šogad šovā piedalās daudzi jauni, talantīgi un spēcīgi dalībnieki, tāpēc ir grūti paredzēt, kurš šovu pametīs nākamais.

Kāpēc trio bija jāpamet šovs? Dāmas nespēj konkrēti atbildēt, iespējams, tas bija atbalstītāju trūkums, iespējams – apstākļu sakritība.

”Laikam jau tas nebija sliktākais veids kā pamest šovu – bez glābšanās iespējas. Apziņa, ka jādzied vēlreiz, rada stresu un liekus pārdzīvojumus, kas bieži vien neļauj sevi parādīt no labākās puses,” tā ”Limonāde”.

Dziedātājas priecājas, ka piedalījās šovā. Grūtākais bija uzņemties atbildību par priekšnesumu, tā kā fona vokāla loma ir vairāk pielīdzināma instrumentālajam pavadījumam, šis bija liels izaicinājums – salauzt sevi, iznest dziesmu caur viņu prizmu, būt līderēm priekšnesumā.

Trio ”Limonāde” pirmsākumi veidojušies pie aukstās zupas

Arī darbs ar kamerām ”Limonādei” bija kas jauns. Trio noteikti pieturēsies pie Intara ieteikumiem rast enerģiju ar pirmo takti, saglabāt vieglumu un smaidu.

”Atklāti sakot, mūsu skatuves pieredze palīdzēja tikai daļēji – tas ir kā pārmācīties zināmu dziesmu, kurā nomainīti 13 vārdi – it kā melodija zināma, bet teksts pinās, jo galvā skan vecā, zināmā versija,” tā ”Limonāde”.

Dziedātājām šovā nav izteikta favorīta. Viņām šķiet, uzvarēt varētu jebkurš. ”Limonāde” turēs īkšķus par ikkatru no dalībniekiem, jo viņas apzinās, cik smags darbs tas ir, cik daudz laika un enerģijas tas prasa – piedalīties šajā šovā.

”Klusībā, protams, cerēsim, ka mīļās māsas ”Rozes” tiks finālā, lai pārstāvētu mūsu komandu. Viņas pavisam noteikti to ir pelnījušas, tāpat kā Intars – viņš tiešām ir lielisks mentors,” smaida ”Limonāde”.

Dalība ”X Faktorā” trio sniedza vienu lielu, spilgtu atmiņu – katrs priekšnesums radīja atšķirīgas sajūtas. Bijuši sarežģījumi, laika trūkums, prieks, brīnišķīga kompānija, uzvaras un kritumi, kopumā ”Limonādei” tas bija lielisks piedzīvojums, gan kā grupai, gan katrai no dziedātājām atsevišķi.

”Tuvākie plāni pagaidām ir noslēpums, bet mēs par sevi liksim manīt. Ar pozitīvu, radošu garu un jaunu enerģiju virzāmies uz priekšu,” nobeidz ”Limonāde”.

4 komentāri