Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

10 komentāri

Ko novērojām iepriekšējā nedēļā, to piedzīvojām arī šoreiz – dziedošo talantu šova “X Faktors” pēdējos trīs 25+ kategorijas krēslus aizņēma pēdējie trīs dalībnieki. Vai to sagaidīsim arī kategorijā Grupas?

Aivo Oskis, Edgars Kreilis, Nadežda Maņkeviča un Līga Rīdere – tāds izskatās “X Faktora” pamatsastāvs kategorijā 25+, turklāt pirmie trīs nosauktie savus krēslus ieņēma pēdējo trīs mēģinājumos.

Aivo Oskis ar savu priekšnesumu pārliecina žūriju

Jelgavnieks Edgars Kreilis ieņem vietu uz krēsla

Nadežda ieņem pēdējo vietu 25+ kategorijā

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

 • Niks Kromptons
 • ārprats
  +6 +6 0

  ārprats

  Japānis pazuda un pazuda daudzi par kuriem žūrija izteicās ļoti labi, bet Margarita no Latgales, no šī šova man patika vislabāk! Šampanietis un ziedi viņai no manis.
 • Agita Šteinerte
  +6 +6 0

  Agita Šteinerte

  Trešo, kuru beigaas izbalsoja... nezinu nezinu...vai tieshaam Pirmá kreēslá bija párâks...vismaz ne reizi neesmu bijusi párliecináta...vienīgais, jácer, ka attaisnos sevi turpmâk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!