4 komentāri

Pasaulē slavenais televīzijas šovs “X Faktors” svētdien, 5. novembrī, aizvadīja savu ceturto tiešraidi. Tajā dalībnieki pirmo reizi skatītājiem nodziedāja arī kopdziesmu, kas noslēdzās ar efektīvu Sabīnes Geibas t.s. “ritentiņu”.

Dziedāšanas mēģinājumā pagājušajā nedēļā tika iekustinātas balsis Maikla Džeksona un Džastina Timberleika ritmos, ko šova zvaigznes izpildīja “X Faktora” tiešraides laikā. Tā bija dziesma “Love Never Felt So Good”.

Pēc tās noskaidrojās, ka telefona balsojumā pēdējo vietu ieguva puišu grupa no Ventspils “The Stones”, bet glābejdziesmas cīņā mājās tika aizsūtītas “Hypnotic” meitenes.

TOP komentāri

 • Ivo
  +6 +6 0

  Ivo

  Tik iespaidīgi, ka pat nemaz negribu redzēt! To Sējāna tēlošanu nav jau vairs iespējams izturēt,dēļ viņa neskatos vairāk.
 • sejaana face
  +4 +4 0

  sejaana face

  nupat malā ieraudzīju sejana face, kur rakstīts par ' Busuli tu zini ko ' nu tā seja vispār, lol, kā saka, skaisti nu, ko gan var gribēt, var redzēt un viss ir skaidrs par šo cilveeku
 • Reinis
  +4 +4 0

  Reinis

  Nē nu sējāns jau vispār vakar ir kronis, parādīja tādu piemēru, ko ņemt dzīvē vērā ar to savu nobļaušanos, tāds piemērs, ka nezinu pat ko teikt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!