2 komentāri

Dziedošo talantu šova “X Faktors” 7. oktobra raidījumā noskaidrojās atlikušie astoņi dalībnieki, kuri turpinās cīņu par uzvaru. Starp viņiem nebūs arī trīs bērnu mammas Mariannas Matvejevas. Pēc uzstāšanās aicinājām viņu uz sarunu, kuras laikā gadījās kāds kuriozs.

“Jutos kā pirms laulības – pie altāra nostājos, bet beigās man pasaka “nē, es Tevi par sievu neņemšu!”,” par beigu rezultātu bēdīga ir liepājniece, kura, jau sēžot uz krēsla, apzinājās, ka šovs viņai var noslēgties priekšlaicīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču uz visu viņa raugās caur pozitīvisma prizmu. “Nevar teikt, ka es būtu vīlusies, nē! Es esmu piedalījusies, tiku tik tālu, parādīju, ko varēju,” tā Marianna.

Brīdī, kad viņai tika jautāts, kas, iespējams, pietrūka tam, lai rezultāts būtu veiksmīgs, Marianna atbildēja ar ļoti divdomīgiem žestiem: “Ar mikrofonu vajadzēja pastrādāt šurpu, turpu…” Tas izraisīja smieklu vētru uz aptuveni minūti.

Neķītrā situācija baudāma 1:25 intervijas minūtē.

Tālāk intervija turpinājās, kurā tika analizēts dalībnieks, kas ieņēma Mariannas vietu uz “X Faktora” krēsla, kas bija Daniels Fiļiminovs, taču arī viņš fināla četrniekā neiekļuva.

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl