2 komentāri

Dziedošo talantu šova “X Faktors” 7. oktobra raidījumā noskaidrojās atlikušie astoņi dalībnieki, kuri turpinās cīņu par uzvaru. Starp viņiem nebūs arī trīs bērnu mammas Mariannas Matvejevas. Pēc uzstāšanās aicinājām viņu uz sarunu, kuras laikā gadījās kāds kuriozs.

“Jutos kā pirms laulības – pie altāra nostājos, bet beigās man pasaka “nē, es Tevi par sievu neņemšu!”,” par beigu rezultātu bēdīga ir liepājniece, kura, jau sēžot uz krēsla, apzinājās, ka šovs viņai var noslēgties priekšlaicīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču uz visu viņa raugās caur pozitīvisma prizmu. “Nevar teikt, ka es būtu vīlusies, nē! Es esmu piedalījusies, tiku tik tālu, parādīju, ko varēju,” tā Marianna.

Brīdī, kad viņai tika jautāts, kas, iespējams, pietrūka tam, lai rezultāts būtu veiksmīgs, Marianna atbildēja ar ļoti divdomīgiem žestiem: “Ar mikrofonu vajadzēja pastrādāt šurpu, turpu…” Tas izraisīja smieklu vētru uz aptuveni minūti.

Neķītrā situācija baudāma 1:25 intervijas minūtē.

Tālāk intervija turpinājās, kurā tika analizēts dalībnieks, kas ieņēma Mariannas vietu uz “X Faktora” krēsla, kas bija Daniels Fiļiminovs, taču arī viņš fināla četrniekā neiekļuva.

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!