Ar ko pārsteigs ”X Faktora” trešā TV atlase? Iepazīsti dalībniekus!

1 komentārs
Ar ko pārsteigs ”X Faktora” trešā TV atlase? Iepazīsti dalībniekus!
ULDIS STEPANOVS

Jau svētdien, 26. septembrī, kanālā TV3 un televīzijā Go3 būs skatāms vērienīgākā muzikālā šova “X Faktors” trešais TV atlases raidījums, kura laikā iepazīsimies ar divdesmit jaunajiem talantiem, kuri ir gatavi cīnīties, lai iegūtu galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”.

Kā pirmais vakara sākumā uz skatuves kāps septiņpadsmit gadus jaunais Eduards Rediko, kurš uz “X Faktora” skatuves kāps jau ne pirmo reizi. Šoreiz viņš žūrijas simpātijas centīsies iegūt, izpildot Adeles dziesmu “All I ask”, kura būs kā veltījums kādai meitenei, kura viņam patīk, bet kurai līdz šim nav uzdrīkstējies to atklāt.

Intaram Busulim šajā atlases kārtā būs pat divas fanes – Adriana Andriekus no Liepājas, kura ļoti cer saņemt jāvārdu no Intara, un Baiba Bite, kura izpildīs tehniski ļoti sarežģīto Intara Busuļa dziesmu “Ceļš”.

Šajā atlases kārtā dalībnieki ir patiešām kolorīti un pārstāvēs visdažādākās profesijas, tāpēc žūrijas locekļi steigs dibināt vērtīgus kontaktus.

Rīdzinieks Arvis Podiņš, kurš strādā dārza tehnikas veikalā, uzskata, ka viņa “X Faktors” ir spēja būt universālam, dziedāt dažādos mūzikas stilos. Zobārste Olga Palušina, kuras hobijs ir likt cilvēkiem atpakaļ izkritušos žokļus, uz “X Faktora” skatuves jau arī reiz ir kāpusi. Toreiz gan viņa žūriju nepārliecināja, bet iespējams šoreiz dziesmas izvēle izrādīsies veiksmīgāka.

Savu dzīvi traģiskam romantismam pielīdzinās Leons Jūlijs Strupītis, kurš atzīst, ka nelaimīgā mīlestībā spēj smelties iedvesmu un vēlmi kaut ko radīt. Viņa stāsts būs īpaši aizkustinošs, jo pirms vairākiem gadiem viņš piedzīvoja neveiksmīgu pašnāvības mēģinājumu, taču tieši mūzika palīdzējusi tam tikt pāri. Žūrijas uzmanību viņš centīsies iegūt ar paša sacerētu dziesmu, ko izpildīs netradicionāla mūzikas instrumenta – kalimbas – pavadījumā.

Ar aizkustinošu dzīvesstāstu un dziesmu uz skatuves kāps galdnieks Aivars Sisojevs, kurš ir piedzīvojis ļoti sarežģītu bērnību, jo jau bērnudārza gados tika atņemts saviem vecākiem un ir uzaudzis vairākās audžuģimenēs. Viņš uzstāsies ar Kārļa Būmeistera dziesmu “Tici vai nē”.

Vakara košākā dalībniece, bez šaubām, būs rīdziniece Lara Babina, kura atzīst, ka uz “X Faktoru” atnākusi “paprikoloties” un uzskata, ka viņas vienīgais talants ir viņas personība. Dalība “X Faktorā” ir viņas bērnības sapnis, jo jau bērnībā skatījusies to ar mammu un vēlas šādi mammai pierādīt, ka viņa var īstenot savu dziedātājas sapni. Priekšnesuma sākumā gan viņai gadīsies misēklis un to vajadzēs sākt no jauna.

Vakara garumā uz skatuves kāps arī grupa “Audiokvartāls”, talantīgā Jūlija Maijera, ritmikas un logoritmikas skolotāja Kristiāna Juste, draiskais tukumnieks Andrejs Kožerenoks, panks Darja Karīna Baranova, trešā “Vice Misis Latvija 2021” Lāsma Salmiņa un citi jaunie talanti, kuri sapņo par uzvaru šovā!

Pieslēdzies un vēro, kā dzimst zvaigznes katru svētdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.00.

1 komentārs

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“X Faktora” pretendents Ralfs Siliņš par tēva nāvi: Tu netiec pāri, bet iemācies sadzīvot, jo dzīve negaidīs, bet soļos tālāk

“X Faktorā” iepazītā Andra Upmane: Tas, ka esmu vientuļā māte, nepadara mani sliktāku par citām sievietēm

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

“Esmu gatava tiešraidēm!” Jūlija Maijera nodemonstrē lielisku vokālo sniegumu un emocijas

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” pirmais “krēslu izaicinājums” ir klāt! Intars Busulis izvēlas savu komandu