9 komentāri
Ar grandioziem rezultātiem noslēdzies Busuļa un ”Baritonu” tievēšanas maratons. Kopā zaudēti 44 kilogrami
ROMĀNS KORŠAROVS, F64

Divus mēnešus puišu grupa ”Baritoni” un viņu mentors, dziedātājs Intars Busulis pievērsās tievēšanas maratonam. Aktivitātes sākumā mākslinieki plānoja zaudēt 28 kilogramus, rezultātā zaudēti 44 kilogrami.

Grandiozākos rezultātus sasniedzis Ingars Puncuļs, kurš uzsākot tievēšanas maratonu, svēris 101.6 kilogramus, bet nu sver 90.6. Kopumā divu mēnešu laikā dziedātājs zaudējis 11 kilogramus.

Foto: VALDIS KAULIŅŠ/ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

Ingara brālis Artūrs Puncuļs aktivitātes sākumā paziņoja, ka vēlas zaudēt četrus kilogramus un iegūt ”sešpaku”. Tievēšanas maratona sākumā Artūrs svēris 76 kilogramus, nu sver 71 kilogramu. Kopumā zaudēti pieci kilogrami.

Foto: VALDIS KAULIŅŠ/ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

”Baritonu” Normunda sieviņa arī sākusi veselīgi ēst. Pāris kopā uzsākuši jaunu dzīvesveidu!

”Baritonu” mentors Intars Busulis vēlējās atbrīvoties no vēderiņa, tātad 9 kilogramiem, zaudēti 10 kilogrami. Sākotnēji Intars svēris 91 kilogramu, nu sver 81.

Foto: VALDIS KAULIŅŠ/ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

Dziedātājs Normunds Litovnieks pirms diviem mēnešiem svēris 92 kilogramus un sapņojis par 85 kilogramiem. Tievēšanas maratons izrādījies tik veiksmīgs, ka zaudēti vēl vairāk kilogrami. Normunds nu sver 82.2 kilogramus.

Foto: VALDIS KAULIŅŠ/ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

”Baritons” Artūrs nereti apēd vairāk auglīšu, nekā atļauts, un arī mājas apstākļos nesporto

Meiteņu mīlulis Mārtiņš Strods svēra 88 kilogramus un nu sver 80 kilogramus, zaudēts par četriem kilogramiem vairāk nekā sākumā plānots.

Foto: VALDIS KAULIŅŠ/ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

MonacoFit.com pārstāve, trenere Paula Freimane ir priecīga par puišu iegūtajiem rezultātiem. Dziedātāji jūtoties enerģijas pilni.

”Baritons” Ingars izsalkumu uzveic, skatoties ēst gatavošanas video

Kā pārsteigums Paulai bija fakts, ka māksliniekiem vieglāk bijis sākt pareizi ēst, ne vingrot. Parasti viss ir otrādi – sports padodas no rokas, bet, lai neapēstu ko lieku ir jāpacenšas. Paula ir pārliecināta, ja puišiem būtu bijis vairāk laiks, lai sportotu, rezultāti būtu bijuši vēl iespaidīgāki.

Vai ”Baritoniem” un Intaram Busulim izdosies turpināt uzsākto veselīgo dzīvesveidu, vai tomēr viss atgriezīsies vecajās sliedēs?

Zaudētā svara ietekmē ”Baritonam” Mārtiņam jāmaina garderobe

Mākslinieki pozē ar cukura pakām, kuras simbolizē zaudētos kilogramus!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!