Ar dziesmu ”Te saule aust” šovā ”X Faktors” sevi piesaka brazīlietis Rodrigo

0 Komentāru

Par dalību muzikālā šova ”X Faktors” ceturtajā sezonā vairāk nekā 400 dalībnieku konkurencē īpaši pamanāms bijis vairākus gadus Latvijā dzīvojošais brazīlietis Rodrigo. Šova atlasē viņš sevi pieteicis ar grupu ”Prāta vētra” un ”Instrumenti” kopīgo dziesmu ”Te saule aust”.

Rodrigo ir 31 gadu vecs un dzīvo Rīgā. Līdz šim ne reizi nav piedalījies kādā muzikālā konkursā, taču var lepoties ar muzikālo pieredzi gan dzimtajā Brazīlijā, gan Latvijā.

”Dzīvojot Brazīlijā, es muzicēju dažās sambas un kantrīmūzikas grupās, kuras uzstājās pilsētas pasākumos. Tāpat es daudzas reizes uzstājos arī kristīgās mūzikas pasākumos.

Latvijā muzicēju divās grupās, kurās mēs dziedam Brazīlijas mūzikas kaverus un mūsu pašu skaņdarbus,” stāsta Rodrigo.

Starp viņa mīļākajām latviešu grupām ir ”Prāta vētra”, tādēļ arī dalībai ”X Faktorā” viņš sevi piesaka ar dziesmu ”Te saule aust”, ko ”Prāta vētra” izdevusi kopā ar apvienību ”Instrumenti”.

Kā atklāj Rodrigo, kvēls viņa sapnis ir ikdienā darboties tikai mūzikā: ”Nodot savas dziesmas, vēstījumu, enerģiju daudziem cilvēkiem. Kādu dienu radīt skaistu izrādi, kurā sajauktos Brazīlijas un Latvijas kultūras.”

Šovs ”X Faktors” ar ceturto sezonu pie TV3 skatītājiem atgriezīsies jau šoruden.

0 Komentāru